2726
عنوان

یه مرده متحرک شدم ب کل💔🙃(دعوا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 90 پست
خیییلی از  آقایون تو اداره زندگی و خشم خودشون ضعیفن خیلی ضعیفن اونا فقط بدنا‌ قوی ان‌

مشکل روانی هست باید حل کنن ضعفشون باعث میشه نشه نسخه یه ادم سالمو روشون پیاده کرد باید اول اون درمان بشه 

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
خیلی عذابم داد اونروز عکس خودمو با دخترداییم ک همسنیمو گذاشتم ک بچه ها نظر بدن حوصلمون با دخترداییم ...

عزیزم الهی که همه چی درست بشه😢غصه نخور چقدر زود ازدواج کردی اخه اللن بهترین دوران زندگیت باید باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم خیلی از رفتاراش گرفته بود تا چیزی بگم میزنه تو دهنم گفتم شاید این حرفم باعث بخودش بیاد از امشب ف ...

اتفاقا برعکس

نباید دهنتو ببندی

باید راحت خرش کنی و سیاست داشته باشی

گاهی بهش محبت کنی یجور که نتونه بدون تو بخوابه

گاهی سوسکش کنی و بهش بفهمونی هم توانایی داری هم خودت برا خودت مهمی

فقط یه کارایی رو هیجوقت نباید کرد

مستقیم محبت خواستن

مقایسه کردن اون با مرا

مقایسه کردن خودت با زنا که بگی فلانی چه خوشگله 

این که بگی من زشتم؟ چاقم؟ و دلت بخواد بگه نه عزیزم خیلی خوبی

همیشه کوتاه اومدن

همیشه محبت کردن

همیشه غر زدن

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
😔من اصلا دلم راضی نمیشه اونا بحث کنن باهم میگم خدا اونام خوب باشن مام خوب باشیم ولی متاسفانه..

شما و همسرت بزرگ ترید یا جاریت و برادرشوهرت 

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
2728
خب بیشتر به خودت اهمیت بده به خودت برس و شاد باش و کلا انگار نه انگار همسرت هست واس چی اینجور افسر ...

میرسم خیلیم میرسم😔ولی انگار دارم خودمو گول میزنم ولی عقلم گول نمیخوره

😔من اصلا دلم راضی نمیشه اونا بحث کنن باهم میگم خدا اونام خوب باشن مام خوب باشیم ولی متاسفانه..

دقیقا منم همینجوری فکر میکنم ولی متاسفانه شوهر من اینجوری نیست اصلااا

منم دیگه برام مهم نیست 

یه مدت خیلی داغون بودم مثل شما ولی الان دارم به خودم میام و به خودم بیشتر میرسم 

اصلا هم اهمیت نمیدم که شوهرم چه رفتاری میکنه 

الهی عزیزم چند سالته 

فقط از ته دلم واست دعا میکنم زندگیت بشه اونی که میخوای جوری که تمام روزهای تلختو به فراموشی بسپاری الهی آمین🙏🏻❤خدای مهربون هواتو داره مطمعن باش میگذره و همه چی درست میشه🌹❤🌹❤

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀
اتفاقا برعکس نباید دهنتو ببندی باید راحت خرش کنی و سیاست داشته باشی گاهی بهش محبت کنی یجور که نتو ...

بخدا همه کارارو امتحان کردم الان ازت میخام دعاکنی برام💔مرسی ک انقد خوب توضیح میدی

جاریمو بردارشوهرم 

البته جاری من سیاستهایی داره که شاید من ندارم واقعا

شایدم برادرشوهرم اخلاقش متفاوته

واقعا نمیدونم تظاهر میکنن یا واقعا رابطشون خوبه

اینم بگم برادرشوهرم خیلی وقتا خودزنی میکنه جدیدا وقتی با مادر پدرش بحثش میشه و حتی بچشم میزنه

البته جاری من سیاستهایی داره که شاید من ندارم واقعا شایدم برادرشوهرم اخلاقش متفاوته واقعا نمیدونم ...

لزوما بحث بردارشوهر نیست میگم اونام خوش باشن مام عاشقانه زندگی کنیم میگم خوب باشیم بعد میدونی من مقایسش نکردم بااون فقط دلم لرزید دلم خواست💔

مشکل روانی هست باید حل کنن ضعفشون باعث میشه نشه نسخه یه ادم سالمو روشون پیاده کرد باید اول اون درمان ...

هر آدمی یه سری مشکلات داره

باید قلقشو‌ پیدا کنی

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2706