2733
2734
عنوان

یه مرده متحرک شدم ب کل💔🙃(دعوا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ولی بخدا هرکاری از دستم براومد واس زندگیم کردم رفیقش شدم همدردش شدم ولی ندید همه رو بهم ترجیح دا ...

عزیزم 😔😔😔😐 

ایشالله که همه چی خوب بشه

سخته خیلی💔

ولی بازم به نظرم وقت بزار یه کتاب راجب آقایون بخون

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2728
حالم خوب نیست حق باشماست❤

من هدفم کمک بهته نه ناراحت کردنت

بعدا که اوکی شدی بیا صحبت کنیم

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
اون روزی‌ داشتم با همسرم راجب رابطه یه زن و شوهر حرف میزدم که مرده خیلی زنه رو اذیت میکنه و خیلی ظال ...

شوهرت داره راجع به انسان سالم صحبت میکنه ولی مردی ک خود زنی میکنه سر همچین صحبت کوچیکی قطعا مشکل داره 😊

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
برام دعا کن همین😔❤

بآسه ولی بازم به نظرم وقت بزار یه کتاب راجب آقایون بخون🤔

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2738
من هدفم کمک بهته نه ناراحت کردنت بعدا که اوکی شدی بیا صحبت کنیم

دلم خیلی از رفتاراش گرفته بود تا چیزی بگم میزنه تو دهنم گفتم شاید این حرفم باعث بخودش بیاد از امشب فهمیدم باید کل عمر دهنمو ببندم😔

دلم خیلی از رفتاراش گرفته بود تا چیزی بگم میزنه تو دهنم گفتم شاید این حرفم باعث بخودش بیاد از امشب ف ...

ببین منم مشکل شما رو دارم عزیزم

برادرشوهرم و جاریمم دقیقا مثل برادرشوهر و‌جاری شما هستن 

البته شوهر من خودزنی و ... نداره ولی مثل برادرشوهرمم نیست که هی بچسبه به زنش

شوهرت داره راجع به انسان سالم صحبت میکنه ولی مردی ک خود زنی میکنه سر همچین صحبت کوچیکی قطعا مشکل دار ...

والا همسر خودم دوسال پیش که بحثمون میشد و من بلد نبود مدیریت کنم خودشو‌ میزد‌ 😬😶😶😶 خیلی بد بود‌

من تا سرحد مرگ گریه میکردم میگفتم توروخداااا‌ خودتو‌ نزن و ....

ولی الان هیچوقت نمیزارم کار به اونجور بحثا برسه....

اینجوری نگو سنت کمه تازه شروع شده زندگیه مشترک سعی کن مثل سابق درستش کنی

خیلی عذابم داد اونروز عکس خودمو با دخترداییم ک همسنیمو گذاشتم ک بچه ها نظر بدن حوصلمون با دخترداییم سررفته بود همه گفتن با همسن خودت خودتو مقایسه کن 😔انگار من از اون ۱۰سال بزرگتر میزدم .انقد ریختم تو خودم تو یسال ۳۵کیلو یا بیشتر لاغرشدم دوستام دورهم بودن رفتم از کنارشون رد شدم منو نشناختن😔😔😔

شوهرت داره راجع به انسان سالم صحبت میکنه ولی مردی ک خود زنی میکنه سر همچین صحبت کوچیکی قطعا مشکل دار ...

خیییلی از  آقایون تو اداره زندگی و خشم خودشون ضعیفن

خیلی ضعیفن

اونا فقط بدنا‌ قوی ان‌

خیلی عذابم داد اونروز عکس خودمو با دخترداییم ک همسنیمو گذاشتم ک بچه ها نظر بدن حوصلمون با دخترداییم ...

خب بیشتر به خودت اهمیت بده

به خودت برس و شاد باش و کلا انگار نه انگار همسرت هست

واس چی اینجور افسرده شدی

ببین منم مشکل شما رو دارم عزیزم برادرشوهرم و جاریمم دقیقا مثل برادرشوهر و‌جاری شما هستن  البت ...

😔من اصلا دلم راضی نمیشه اونا بحث کنن باهم میگم خدا اونام خوب باشن مام خوب باشیم ولی متاسفانه..

2706