2410
2553
عنوان

یه مرده متحرک شدم ب کل💔🙃(دعوا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 90 پست
میخاست جلوشون ابرومو ببره😔

ولی بدتر آبروی خودشو برد خیلی زشت بود حرکتش

«اصلی ترین دلیل اینکه نمیتونیم آدمای گذشتمون و فراموش کنیم اینه که دلمون واسه اون نسخه ای که دوسشون داشتیم تنگ میشه نه اینی که الان هستن…»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکسی یه خوبی هایی داده و یه بدهایی با این کترت آتو وادی دستشون میذاشتی میرفتین صحبت میکردین هزار ت ...

منم میگفم اروم ک نشنون ولی میخاست خرابم کنه اینهمه ک‌من هواشو دارم اون ندارع😔خیلی تلاش کردم خیلی. خوب نشد😭

2456
جلو همه تعریفشو میکنم چ باشه چ نباشه بخاطرش همه کار میکنم غرام  ک وقتایی ک دیگ خیلی زیاده روی م ...

اون روزی‌ داشتم با همسرم راجب رابطه یه زن و شوهر حرف میزدم که مرده خیلی زنه رو اذیت میکنه و خیلی ظالمه‌ و ....

بعد همسرم گفت شک نکن تقصیر زنه س فک کن یه زن توب باشه کنار آدم باشه هواسش یه زندگی و ...باشه

آدم چرا باید اذیتش‌ کنه مرد هرکاری میکنه برا زنشه‌ وگرنه خودش باشه که میره ول میچرخه شبم شد هرجایی میخوابه 

رفتم تو فکر

به رفتار خانمه فکر کردم‌ دیدم خیلی قُدرازی در میاره تو زندگی زناشویی‌ و مثلا من‌ اگه دو روز اونجوری باشم با همسرم قطعا دیگه توجهی  که الان بهم میکنه کم کم میزاره کنار  و رابطه مون خراب میشه ....

میدونی چی  میگم؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2714
بعد اینکه بهم رسیذیم دیگ عوض شد گفت هرکاری میکنم حق نداری چیزی بگی😔

ان شاءالله زندگیت رنگ خوشبختی وعشق بگیره 

ناراحت نباش گلم بسپاربه خداخودش همه چی رودرست میکنه فقط بهش اطمینان کن وازش بخواه😘😘

تویی تنها امیدم یا رب❤
😔😔اگ دردامو بشنوی ...فقط بدون تو یسال ۳۵ کیلو لاغرشدم ن ورزش کردم ن رژیم

عزیزم بهتره انقد از شوهرت محبتو گدایی نکنی:/ بهش بگو وقتی رفتی خونه خودتون که رفتارشو درست کنه اگه درست نکرد از مشاور کمک بگیر

اون روزی‌ داشتم با همسرم راجب رابطه یه زن و شوهر حرف میزدم که مرده خیلی زنه رو اذیت میکنه و خیلی ظال ...

اره ولی بخدا هرکاری از دستم براومد واس زندگیم کردم رفیقش شدم همدردش شدم ولی ندید همه رو بهم ترجیح داد😔

از همین تاپیک معلومه با شوهرت بد رفتار میکنی

چرا مقایسه اش میکنی اونم با داداشش

چرا بهش میگی خوشبحال زن قلانی

اگه بهت بگه خوشبحال شوهر فلانی زنش خیلی خوبه چه حسی بهت میده

تازه کار تو روستا خیلی سنگینه اینارو تو اوج خستگیش گفتی

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
عزیزم بهتره انقد از شوهرت محبتو گدایی نکنی:/ بهش بگو وقتی رفتی خونه خودتون که رفتارشو درست کنه اگه د ...

بخدا شدم مرده متحرک ن میتونم حرف بزنم کاری کنم فقط میگم روزا بگذره عمرم تموم شع

2706