2726
عنوان

یه مرده متحرک شدم ب کل💔🙃(دعوا)

1216 بازدید | 90 پست

ما و برادرشوهرم اینا اومدیم دهات کمک باباشون کنن شوهرم هرشب با من قهرو دعوا میکرد هیچ اهمیتی نمیداد عوضش اون خیلی هوای زنشو داشت امشب رفته بود خونه باباش برادرشوهرم گفت بدون اون نمیتونم بخابم خیلی دلم خواست 😔دلم خواست شوهره منم خوب بود باهام بعد اومدیم بخابیم گفتم خوشبحالش چقد حس خوبیه شوهرم محکم خودشو زد جوری ک اونا اومدن تو اتاق😔بردارشوهرم همه تقصیرارو انداخت سره من اولش بعدش ک ازم پرسید گفتم اخلاقاشو گریه کرد باهام😔ازم معذرت خواست بچه ها من عاشق شوهرم بود حالا دیگ اصلا دوسش ندارم😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید رفتارا متفاوته؟🤔🙄

به همسرت خیلی گیر نمیدی؟خیلی غر نمیزنی؟

قربون صدقه ش میری؟بهش توجه و محبت میکنی؟ ازش تشکر و تعریف میکنی؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

هرکسی یه خوبی هایی داده و یه بدهایی

با این کترت آتو وادی دستشون میذاشتی میرفتین صحبت میکردین هزار تا داد شوهرت بهتر از اینه که یه غریبه بیاد از همه چیزتون خبردار بشه فک نکن زرفتو گرفته خبریه دوروز دیگه بر علیهت استفاده میکنه

من یه پرستاراتاق عملم😍من عاشق کارمم❤من یه خانوم خانه دارم🙎‍♀خونه من همیشه برق میزنه❤من یه زنم🥰عاشق همسرمم.با عشقم خوشبختم خستگیام پشت در خونمونه من مطالعه میکنم آشپزی و شیرینی پزی میکنم آقامون آرایشگر شخصیمه همیشه باهم خوشیم از خونمون یا صدا خنده میاد یا بوی غذای تازه😍به منم خیانت شده مشکوک به سرطان بودم که نامزد سابقم با خواهر جاریم بهم خیانت کردن تو تنهایی و افسردگی جنگیدم تا اینکه با شوهرم آشنا شدم اسمش امیده🥰خودشم امیده بعد اومدنش من شدم قوی ترین و خوشبخت ترین زن دنیا💖
شاید رفتارا متفاوته؟🤔🙄 به همسرت خیلی گیر نمیدی؟خیلی غر نمیزنی؟ قربون صدقه ش میری؟بهش توجه و م ...

جلو همه تعریفشو میکنم چ باشه چ نباشه بخاطرش همه کار میکنم غرام  ک وقتایی ک دیگ خیلی زیاده روی میکنه میزنم بخدا تقصیر من نیست 😔انگار میخاست دوسش نداشته باشم و واقعا از چشمم افتاد

2706