1874
2106
عنوان

یه مرده متحرک شدم ب کل💔🙃(دعوا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 90 پست
جلو همه تعریفشو میکنم چ باشه چ نباشه بخاطرش همه کار میکنم غرام  ک وقتایی ک دیگ خیلی زیاده روی م ...

اون روزی‌ داشتم با همسرم راجب رابطه یه زن و شوهر حرف میزدم که مرده خیلی زنه رو اذیت میکنه و خیلی ظالمه‌ و ....

بعد همسرم گفت شک نکن تقصیر زنه س فک کن یه زن توب باشه کنار آدم باشه هواسش یه زندگی و ...باشه

آدم چرا باید اذیتش‌ کنه مرد هرکاری میکنه برا زنشه‌ وگرنه خودش باشه که میره ول میچرخه شبم شد هرجایی میخوابه 

رفتم تو فکر

به رفتار خانمه فکر کردم‌ دیدم خیلی قُدرازی در میاره تو زندگی زناشویی‌ و مثلا من‌ اگه دو روز اونجوری باشم با همسرم قطعا دیگه توجهی  که الان بهم میکنه کم کم میزاره کنار  و رابطه مون خراب میشه ....

میدونی چی  میگم؟

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

بعد اینکه بهم رسیذیم دیگ عوض شد گفت هرکاری میکنم حق نداری چیزی بگی😔

ان شاءالله زندگیت رنگ خوشبختی وعشق بگیره 

ناراحت نباش گلم بسپاربه خداخودش همه چی رودرست میکنه فقط بهش اطمینان کن وازش بخواه😘😘

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹الهم عجل لولیک الفرج 🌺لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم 🌷استغفرالله ربی واتوب الیه 😊شکرالله💐🧡💙
😔😔اگ دردامو بشنوی ...فقط بدون تو یسال ۳۵ کیلو لاغرشدم ن ورزش کردم ن رژیم

عزیزم بهتره انقد از شوهرت محبتو گدایی نکنی:/ بهش بگو وقتی رفتی خونه خودتون که رفتارشو درست کنه اگه درست نکرد از مشاور کمک بگیر

2124
اون روزی‌ داشتم با همسرم راجب رابطه یه زن و شوهر حرف میزدم که مرده خیلی زنه رو اذیت میکنه و خیلی ظال ...

اره ولی بخدا هرکاری از دستم براومد واس زندگیم کردم رفیقش شدم همدردش شدم ولی ندید همه رو بهم ترجیح داد😔

از همین تاپیک معلومه با شوهرت بد رفتار میکنی

چرا مقایسه اش میکنی اونم با داداشش

چرا بهش میگی خوشبحال زن قلانی

اگه بهت بگه خوشبحال شوهر فلانی زنش خیلی خوبه چه حسی بهت میده

تازه کار تو روستا خیلی سنگینه اینارو تو اوج خستگیش گفتی

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
عزیزم بهتره انقد از شوهرت محبتو گدایی نکنی:/ بهش بگو وقتی رفتی خونه خودتون که رفتارشو درست کنه اگه د ...

بخدا شدم مرده متحرک ن میتونم حرف بزنم کاری کنم فقط میگم روزا بگذره عمرم تموم شع

2050
برام دعا کنین من دیگه قطع امید کردم

چشم عزیزم ولی توهم ناامیدنباش گلم همه چی درست میشه🌹🌹🌹

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹الهم عجل لولیک الفرج 🌺لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم 🌷استغفرالله ربی واتوب الیه 😊شکرالله💐🧡💙
اره ولی بخدا هرکاری از دستم براومد واس زندگیم کردم رفیقش شدم همدردش شدم ولی ندید همه رو بهم ترجیح دا ...

عزیزم 😔😔😔😐 

ایشالله که همه چی خوب بشه

سخته خیلی💔

ولی بازم به نظرم وقت بزار یه کتاب راجب آقایون بخون

حالم خوب نیست حق باشماست❤

من هدفم کمک بهته نه ناراحت کردنت

بعدا که اوکی شدی بیا صحبت کنیم

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
اون روزی‌ داشتم با همسرم راجب رابطه یه زن و شوهر حرف میزدم که مرده خیلی زنه رو اذیت میکنه و خیلی ظال ...

شوهرت داره راجع به انسان سالم صحبت میکنه ولی مردی ک خود زنی میکنه سر همچین صحبت کوچیکی قطعا مشکل داره 😊

آدمای بی هدف مجبورن تا آخر عمر برای آدمای هدفمند کار کنن🧚‍♀️🌸
من هدفم کمک بهته نه ناراحت کردنت بعدا که اوکی شدی بیا صحبت کنیم

دلم خیلی از رفتاراش گرفته بود تا چیزی بگم میزنه تو دهنم گفتم شاید این حرفم باعث بخودش بیاد از امشب فهمیدم باید کل عمر دهنمو ببندم😔

دلم خیلی از رفتاراش گرفته بود تا چیزی بگم میزنه تو دهنم گفتم شاید این حرفم باعث بخودش بیاد از امشب ف ...

ببین منم مشکل شما رو دارم عزیزم

برادرشوهرم و جاریمم دقیقا مثل برادرشوهر و‌جاری شما هستن 

البته شوهر من خودزنی و ... نداره ولی مثل برادرشوهرمم نیست که هی بچسبه به زنش

2051