2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواب دیدم توی آشپزخونمونم داشتم چایی میریختم دیدم یه گلدون جدید گل ناز که تازه چیده شده و کاشتن تو گ ...

خوابت خوب بوده پیشرفت در خانواده ..بارداری و فرزند پسر ....اگه مجردی خواستگار و به مرد خوب تعبیر شده ‌...اما گل.  گلدان شکسته برعکس

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
سلام  هیچ مستندی وجود نداره که خوابها تعبیر داشته باشن علم کلا این موضوع رو رد میکنه، تعبیر خو ...

من هم هر خوابی میبینم عین تعبیرش به سرم میاد خوابهام رد خور نداره واسه ثابت کردنش قبل تعبیر شدن میگم واسه نزدیکانم و همیشه تعبیر میشه و متحیر میشن

2738
خوابت خوب بوده پیشرفت در خانواده ..بارداری و فرزند پسر ....اگه مجردی خواستگار و به مرد خوب تعبیر شده ...

خواب این که کسی مچ دستت رو بگیره بعد جاش بمونه و بهت بگه بیا تو اتاق کارت دارم چی میشه؟ 

و این که یکی آمپول بزنه تو مچ پای سمت راست؟ 

•-•💗✨
اصلا حرفتو قبول ندارم چون خودم به عینه دیدم واقعیت خوابامو

خب دقیقا همینه، شما هر برداشتی که از خوابت بکنی ممکنه همون اتفاق برات بیوفته، مثلاً وقتی شما باور کنی ک دیدن این گل در خاب یعنی یه خبر خوب، پس خبر خوبی ممکنه برات بیاد و اگه تعبیرش کنی یه خبر بد خبره بد میشنوی  این قانون اسمش  ارتعاشه ، تمام این کتابهای تعبیر خواب دروغ محضن

خواب این که کسی مچ دستت رو بگیره بعد جاش بمونه و بهت بگه بیا تو اتاق کارت دارم چی میشه؟  و این ...

هر خوابی تعبیر نداره برنامه ی تعبیر خواب که طلایی رنگه و تصویر یک‌زن گیسو کمند رو برنامه ست رو از بازار دانلودش کنین سه ساله دارمش و  وسه همه فرستادم و تایید ش کردن بخدا به عینه خوابهام تعبیر شده تو همین گوگل هم سرچ کن مطالب میاره برات

کامل بگو من زیاد مطالعه داشتم

عزیزم میشه برا منم تعبیر کنی. 

دوستم برا یه زوجی خواب دیده بود که هردوشون تو یه قرعه کشی خونه برنده میشن. این تعبیرش چیه؟ 

و دومی اینکه خواب اینکه یه نفر کاخ ها و خونه های خیلی زیادی داره. اینم تعبیرشو بگو. البته فکر کنم یکم شبیه آن. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
من هم هر خوابی میبینم عین تعبیرش به سرم میاد خوابهام رد خور نداره واسه ثابت کردنش قبل تعبیر شدن میگم ...

شما وقتی هرجوری که خابتو تعبیر کنی و باور داشته باشی که اینه تعبیرش عاره درسته همون اتفاق براتون میوفته، حالا امتحان کنید اگه خابی دیدید و تعبیرش بد بود شما باورش نکن و بگو که حتما ی خبر خوب برام میاد، اونوخ میبینی که تعبیر خاب دروغه این باور و فکر خودته که اتفاقات رو میسازه، خیلی موضوع پیچیده ای هست الان نمیشه براتون مبحثشو باز کنم، یه خلاصه گفتم که درکش کنید

خب دقیقا همینه، شما هر برداشتی که از خوابت بکنی ممکنه همون اتفاق برات بیوفته، مثلاً وقتی شما باور کن ...

چی میگی اصلا من خود خواب رو تو واقعیت به شکل واضح دیدم اصلا .جاهایی رو دیدم تو خواب که نمیدونستم کوجاست تو واقعیت فهمیدم وجود داره یا همون صبح بعد بیداری اتفاق افتاده 

2706