1874
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
خواب دیدم توی آشپزخونمونم داشتم چایی میریختم دیدم یه گلدون جدید گل ناز که تازه چیده شده و کاشتن تو گ ...

خوابت خوب بوده پیشرفت در خانواده ..بارداری و فرزند پسر ....اگه مجردی خواستگار و به مرد خوب تعبیر شده ‌...اما گل.  گلدان شکسته برعکس

پیش به سوی ابد و یک روز رژیم لاغری و خوش اندامی و درخشش حق منه بهش میرسم 👊💪🍏
سلام  هیچ مستندی وجود نداره که خوابها تعبیر داشته باشن علم کلا این موضوع رو رد میکنه، تعبیر خو ...

من هم هر خوابی میبینم عین تعبیرش به سرم میاد خوابهام رد خور نداره واسه ثابت کردنش قبل تعبیر شدن میگم واسه نزدیکانم و همیشه تعبیر میشه و متحیر میشن

خوابت خوب بوده پیشرفت در خانواده ..بارداری و فرزند پسر ....اگه مجردی خواستگار و به مرد خوب تعبیر شده ...

خواب این که کسی مچ دستت رو بگیره بعد جاش بمونه و بهت بگه بیا تو اتاق کارت دارم چی میشه؟ 

و این که یکی آمپول بزنه تو مچ پای سمت راست؟ 

اگه دیر جواب دادم پیام ها رو به این دلیل نیست که دوست ندارم جواب بدم.....این جور موقعه ها داخل نی نی سایت نیستم دوستان و هر وقت بیام همون روز جواب میدم 😊⁦❤️⁩
اصلا حرفتو قبول ندارم چون خودم به عینه دیدم واقعیت خوابامو

خب دقیقا همینه، شما هر برداشتی که از خوابت بکنی ممکنه همون اتفاق برات بیوفته، مثلاً وقتی شما باور کنی ک دیدن این گل در خاب یعنی یه خبر خوب، پس خبر خوبی ممکنه برات بیاد و اگه تعبیرش کنی یه خبر بد خبره بد میشنوی  این قانون اسمش  ارتعاشه ، تمام این کتابهای تعبیر خواب دروغ محضن

2050
خواب این که کسی مچ دستت رو بگیره بعد جاش بمونه و بهت بگه بیا تو اتاق کارت دارم چی میشه؟  و این ...

هر خوابی تعبیر نداره برنامه ی تعبیر خواب که طلایی رنگه و تصویر یک‌زن گیسو کمند رو برنامه ست رو از بازار دانلودش کنین سه ساله دارمش و  وسه همه فرستادم و تایید ش کردن بخدا به عینه خوابهام تعبیر شده تو همین گوگل هم سرچ کن مطالب میاره برات

کامل بگو من زیاد مطالعه داشتم

عزیزم میشه برا منم تعبیر کنی. 

دوستم برا یه زوجی خواب دیده بود که هردوشون تو یه قرعه کشی خونه برنده میشن. این تعبیرش چیه؟ 

و دومی اینکه خواب اینکه یه نفر کاخ ها و خونه های خیلی زیادی داره. اینم تعبیرشو بگو. البته فکر کنم یکم شبیه آن. 

مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک، دو سه روزی قفسی ساخته اند از بدنم... 🍃
هر خوابی تعبیر نداره برنامه ی تعبیر خواب که طلایی رنگه و تصویر یک‌زن گیسو کمند رو برنامه ست رو از با ...

چشم ممنون مرسی

اگه دیر جواب دادم پیام ها رو به این دلیل نیست که دوست ندارم جواب بدم.....این جور موقعه ها داخل نی نی سایت نیستم دوستان و هر وقت بیام همون روز جواب میدم 😊⁦❤️⁩
من هم هر خوابی میبینم عین تعبیرش به سرم میاد خوابهام رد خور نداره واسه ثابت کردنش قبل تعبیر شدن میگم ...

شما وقتی هرجوری که خابتو تعبیر کنی و باور داشته باشی که اینه تعبیرش عاره درسته همون اتفاق براتون میوفته، حالا امتحان کنید اگه خابی دیدید و تعبیرش بد بود شما باورش نکن و بگو که حتما ی خبر خوب برام میاد، اونوخ میبینی که تعبیر خاب دروغه این باور و فکر خودته که اتفاقات رو میسازه، خیلی موضوع پیچیده ای هست الان نمیشه براتون مبحثشو باز کنم، یه خلاصه گفتم که درکش کنید

خب دقیقا همینه، شما هر برداشتی که از خوابت بکنی ممکنه همون اتفاق برات بیوفته، مثلاً وقتی شما باور کن ...

چی میگی اصلا من خود خواب رو تو واقعیت به شکل واضح دیدم اصلا .جاهایی رو دیدم تو خواب که نمیدونستم کوجاست تو واقعیت فهمیدم وجود داره یا همون صبح بعد بیداری اتفاق افتاده 

شما وقتی هرجوری که خابتو تعبیر کنی و باور داشته باشی که اینه تعبیرش عاره درسته همون اتفاق براتون میو ...

میدونم چی میگی من آدمی ام هر چی از ذهنم رد بشه سرم میاد به هرچی فکر کنم مال من میشه هر فانتزی داشته باشم اجرا میشه جذبم بالاست

میدونم چی میگی من آدمی ام هر چی از ذهنم رد بشه سرم میاد به هرچی فکر کنم مال من میشه هر فانتزی داشته ...

عزیزم حرفمو لایک کردی جواب ندادی. تعبیرشو نمیدونستی؟ 

مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک، دو سه روزی قفسی ساخته اند از بدنم... 🍃
عزیزم حرفمو لایک کردی جواب ندادی. تعبیرشو نمیدونستی؟ 

نه نمیدونستم تو بازار تعبیر خواب حرفه ای نصب کن رنگش طلایی عکس زن مو بلند روشه 

سلام  هیچ مستندی وجود نداره که خوابها تعبیر داشته باشن علم کلا این موضوع رو رد میکنه، تعبیر خو ...

قران رو که قبول داری اونجا تایید کرده حضرت یوسف علم تعبیر خواب داشت تعبیر خواب کار هر کسی نیست باید علم اونو داشته باشیم

1718