2410
2553

سلام بچه‌ها 

من یه مشکلی دارم ، نظراتتون رو بگید. 

همسرم ایرانی نیست و تک‌زبانه‌س ( انگلیسی ) ، یه بچه دوماهه دارم که هنوز خیلی کوچیکه اما همسرم اجازه نمیده باهاش فارسی صحبت کنم چون معتقده بعدا بچه فارسی زبان میشه و همسرم چون فارسی بلد نیست متوجه نمیشه بچه‌ش چی میگه ... 

اما من دست خودم نیست :( فارسی حرف میزنم با بچه

به نظرتون به حرف همسرم گوش بدم؟

اگه نه ، بگید چی بگم بهش تا راضی بشه من با بچه فارسی صحبت کنم.

پ‌ن: ما ساکن ایران نیستیم و من تنهام اینجا. اما همسرم کل خانوادش اینجان و خیلی همدیگرو میبینم ، منظورم اینه با فرد ایرانی هم ارتباط نداره بچم.😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف بزن خوبه ک دو تا زبان بلد بشه بچه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2720

من اگه جات بودم فارسی هم یادش میدادم

چه اشکال داره دو زبانه باشه‌

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

من خودم اگه بچه‌دار بشم، زیاد برام مهم نیست بچه‌ام فارسی یاد بگیره 🤔 

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
2714
ميگن ١٠٠٪؜ بايد به زبان مادريتون كه كلمل مسلططين با بچه صحبت كنيد وگرنه به نظرش دامي( احمق) مياين

دامی ب کدام زبان بود؟!

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55

اونم حق داره چون ميترسه زبون بچشو نفهمه

ولي نميشه شمام كلا باهاش فازسي حرف نزني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مسابقه خانه‌ما

خانمه سه تا بچه داشت عرب اصیل بود خودش

بزرگه رو گفت عربی یادش ندادم الانم بلد نیس

ولی برا دوقلوهاش کامل باهاش عربی حرف میزدن

۳ سالشون بود

با باباشون فارسی حرف میزدن

رفته بودن فروشگاه از مامانشون که یه چیزی میخواستن به عربی میگفتن از بابا و داداش فارسی

من دلشکسته با این فکر خسته دلم تنگته.....
بنظرم اول انگلیسی یاد بدینش.....چون فارسی راحته، بعدا میتونه یاد بگیره

انگلیسی خیلی از فارسی راحتتره

دقت کنید زبان محیط زندگیش انگلیسیه

من دلشکسته با این فکر خسته دلم تنگته.....
2706