2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من یکی یا دوتا پروفن میخورم و یه استامینوفن  میزارم تو دهنم آب شه 🥺 کشیدمشم‌ ولی بازم درده رو داره😔😔😔😔

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

روش تمرکز نکن آب زیاد بخور بدنت دفع میکنه چاره ایی نیست دیگه نخور 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
من یکی یا دوتا پروفن میخورم و یه استامینوفن  میزارم تو دهنم آب شه 🥺 کشیدمشم‌ ولی بازم درده رو ...

اسیفن قویتر از ایناس،دنتول هم استفاده کن خوبه

2714
اسیفن قویتر از ایناس،دنتول هم استفاده کن خوبه

پدرم دراومد به خدا😔😔😔

کشیدمش. گفتم خلاص میشم از دردش

قوی ترین آنتی بیوتیک هم میخورم برا چرکش

مخلوط استامینوفن و ایبوپروفن و یه چی دیگست،قویه و فکر کنم تازه اومده

عزيزم خب برا چي ٤ تا كپسول اونم حاوي استامينوفن رو باهم خوردي كار اشتباهي كردي مصرف همزمان و زياد استامينوفن براي كبد ضرر دارهههه حالا سرچ كن ببين براي اينكه اثر دارو كمتر بشه بايد چيكار كني

میدونم چی میگی خیلی درد بدیه الانم درد میکنه؟

تازه اون کارا که گفتم رو کردم دردش خوابید‌ بگیرم بخوابم منم🥺🥺🥺🥺

عزيزم خب برا چي ٤ تا كپسول اونم حاوي استامينوفن رو باهم خوردي كار اشتباهي كردي مصرف همزمان و زياد اس ...

میدونم ضرر داره ولی درد دندون این چیزا حالیش نمیشه لعنتی،حالا سعی میکنم بخابم اگه بشه🤕😞

تازه اون کارا که گفتم رو کردم دردش خوابید‌ بگیرم بخوابم منم🥺🥺🥺🥺

خداروشکر عزیزم من شنیدم روغن حنظله هم خوبه بریزی توی گوش،از عطاری باید بگیری،منم الان درد نمیکنه خداروشکر،تا خودم بهش کرم نریزم درد نمیکنه،اونروز یه اب طالبی خوردم خیلی خنک بود از اون شد دو روزه پدرمو دراورده بود تا این کپسولرو خوردم خوب شد الحمدالله،خدا نصیب گرگ بیابون نکنه این دندون دردو😪

2706