2137
2106

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
من یکی یا دوتا پروفن میخورم و یه استامینوفن  میزارم تو دهنم آب شه 🥺 کشیدمشم‌ ولی بازم درده رو ...

اسیفن قویتر از ایناس،دنتول هم استفاده کن خوبه

2050
مخلوط استامینوفن و ایبوپروفن و یه چی دیگست،قویه و فکر کنم تازه اومده

عزيزم خب برا چي ٤ تا كپسول اونم حاوي استامينوفن رو باهم خوردي كار اشتباهي كردي مصرف همزمان و زياد استامينوفن براي كبد ضرر دارهههه حالا سرچ كن ببين براي اينكه اثر دارو كمتر بشه بايد چيكار كني

عزيزم خب برا چي ٤ تا كپسول اونم حاوي استامينوفن رو باهم خوردي كار اشتباهي كردي مصرف همزمان و زياد اس ...

میدونم ضرر داره ولی درد دندون این چیزا حالیش نمیشه لعنتی،حالا سعی میکنم بخابم اگه بشه🤕😞

تازه اون کارا که گفتم رو کردم دردش خوابید‌ بگیرم بخوابم منم🥺🥺🥺🥺

خداروشکر عزیزم من شنیدم روغن حنظله هم خوبه بریزی توی گوش،از عطاری باید بگیری،منم الان درد نمیکنه خداروشکر،تا خودم بهش کرم نریزم درد نمیکنه،اونروز یه اب طالبی خوردم خیلی خنک بود از اون شد دو روزه پدرمو دراورده بود تا این کپسولرو خوردم خوب شد الحمدالله،خدا نصیب گرگ بیابون نکنه این دندون دردو😪

اره به خدا انقد سخته میگم هیچوقت  زایمان نمیکنم 😃😃😃😃

😂😂برا منکه درد گرفتی میزنه به چشمو گوشم به دماغمم میزنه دردش😐انقدم اعصابم ضعیف میشه حتی به صدای تلویزیون یا اب هم حساس میشم کلا همه چی انگار رو مخمه🙄