2737
2734
عنوان

تربیت

69 بازدید | 6 پست

سلام

دختر خواهرم ۵ سالشه،امروز بهم میگه بابام گفته اگر مرد بدنت رو ببینه ،خدا میسوزونه تو رو ،چند بار هم تکرار کرد بچه😐انگار خیلی تو ذهنش بود،چی بهش بگم؟؟

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
1
50%
۲
1
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا سن تکلیف رو نه سالگی قرار داده.

قبل از اون اگر قراره چیزی به بچه راجع به خدا بگید فقط از مهربونی خدا بگید.

یا بهش بگید کار درست چیه.

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓
2728

بنظر من واسه قضیه تجاوزو اینا بگو هیچ کس جز مامان بابات و پزشکی که مامان بابات میبرنت پیشش حق نداره بدنتو ببینی و لباساتو در بیارع اندام هایه خصوصیشم بهش بگین و بگین هیچکس اجازه نداره به اون قسمتا دست بزنه واسه اونیم که بهش گفتن بهش بگو خدا خیلی بزرگه مهربونه با بچه های مهربون و مثلا خصوصیت اخلاقیه خوبشو بگین دیگه ) کار نداره واسه اون مسئله ای بهش گفتن واقعا زوده چیزی بدونه 

چ عقلی داشته بابا‌ش

انگار خدا اون روز‌ رو نیاره بچه با میل خودش میره سمت مرد و ....😐😕☹☹☹

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

لطفاً شما هیچی نگو تربیت هر پدر و مادری برای فرزندش بهترینه
فقط شان پدر میره زیر  سوال
خواهرت با همسرش صحبت کنه که خود پدر که این حرفو زده به حالت داستان موضوع رو برای بچه ملایم ترش کنه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗