2733
2734
بیماریت چیه 

آندومتریوز گرید۴ 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زالو😅😅چرا؟! فکر کردم با توجه به عنوان تاپیکت،رابطه تون خوب باشه. بهرحال امیدوارم بهترین ها واست ات ...

نه. ولی جاریم و شوهرش مثل شمان. من خیلی غصم میگیره. من حس میکنم شوهرم منو فقط واسه س .کس میخواد. که من واسه همونم نمیخوامش

حس میکنم اونایی که خصوصیات خوب همسراشون گفتن الان یا هم میونشون خوبه اونایی که بد گفتن هم با همدیگه ...

نه بخدا من قهر نیستم ولی واااااقعا هیییچ توجه و خوبی ای ازش ندیدم. هرروزم ناراحت و خشمگینم از انتخابم. و از خونوادش متنفررررم بخاطر تربیت بچشون

حس میکنم اونایی که خصوصیات خوب همسراشون گفتن الان یا هم میونشون خوبه اونایی که بد گفتن هم با همدیگه ...

ما که قبل خوابیدنش دعوامون شد و دلم رو شکست و من تا الان از غصه خوابم نبرده

2738
نه. ولی جاریم و شوهرش مثل شمان. من خیلی غصم میگیره. من حس میکنم شوهرم منو فقط واسه س .کس میخواد. که ...

خب باهاش صحبت کن. س.ک.س هم یک راه ابراز محبت آقایون به همسراشونه! ولی خب شما با شوهرت صحبت کن و انتظاراتت رو بهش بگو! 

من شوهرم از اول خیلی خوب بود ولی خیلی از موارد رو خودم در طول زندگی بهش گفتم و انجام دادم تا عادت کرد مثلا همین ابراز محبت کلامی! از نظر خودش وقتی تمام هم و غم زندگیش من بودم و کلی کار واسم انجام میداد همین نشون دهنده عشقش بود و کافی بود ولی بارها بهش گفتم من علاوه بر این ها نیاز دارم که این محبت رو از زبونت بشنوم. نیاز دارم با رفتار و گفتارت روزانه علاقه ت رو بهم نشون بدی و خودمم همینکارو میکردم. شاید باورت نشه ولی من راه میرم تو خونه قربون صدقه ش میرم، میبوسمش، نازش میکنم، اینقدر اینکارو کردم که عادت کرد و یاد گرفت که زندگی همینه و اونم همین رفتار رو پیش گرفت! الان اگه یک ساعت کنارش نباشم و به کار دیگه مشغول باشم غرغر میکنه چرا کنارم نمیای ول کن اون کارا رو! بیا پیشم بشین و از این حرفا! 

2706