2726

جارو میکنه، لباسا رو میشوره، آشپزی هم ندارم کلا بیرون غذا میخوره سرکارش 😂 کلا کار خاصی لازم نیست بکنم، آدم مراقبی هم هست 

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجردم اقامجتباعم شهرشونه۸ساعت فاصله

عه دوستین؟؟

چیجوری دوری تحمل میکنید!!پاشو برو تا صبح برسی پیشش بری بغلش

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
2728

شوهر من جدا از اینکه درد داشته باشم میگه بخواب خوب میشی

ولی درکل به موهام خیلی توجه داره از لحاظ رنگ و نباید یه سانتشو کوتاه کنم

مهمونی هم بریم اگه دارم کمک میدم میگه چرا نمیای پس بشینی

دعوامون بشه برام گل میخره خیلی دوسدارم اینو

هر موقع درد دارم میگه بخواب خوب میشی😫

مبگه چقد غر میزنی مث پیرزنا میگم من کِیییی‌ هیچوقت گفتم درد داشتم ....

بعد ۴سال یه بار کرونا گرفتم انقد سرم غر زد تا خوب شدم‌ گفتم خدا کنه هیچوقت محتاجت‌ نشم😃😃😃

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
شوهر آشغال من یکسره میگه برو هیکلت رو عمل کن به باسنت چربی بزن 

اینکه شوهر خوبیههه 

من از خدام بود همچین شوهری داشتم 

که اجازه میداد برم عملهای زیبایی بکنم انقد دوس دارم

خیلیم گرونه البته

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

ناراحت باشم‌ حتما پیگیری‌ میکنه که دلیلش‌ چیه و چرا

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

من امروز همش حالت تهوع داشتم شب ببخشید بالا آوردم شوهرم داشت تلویزیون میدید گفتم الان پشت در هست ببینه من حالم چطوره رفتم دیدم انگار نه انگار و داره فیلمشو میبینه گفتم ی وقت نگران من نشی گفت حالا شاید تو ده بار دیگه خواستی بری بالا بیاری من که نمیتونم پشت سر تو باشم...دیگه خیلی قانع شدم از این همه محبت و توجه

من امروز همش حالت تهوع داشتم شب ببخشید بالا آوردم شوهرم داشت تلویزیون میدید گفتم الان پشت در هست ببی ...

😐

مهم نیستکه عشق باشی یا عاشقهمین که دستی به دوست داشتنم داشته باشيکافیست …
وایی من که اگر سرم درد کنه میگه بزن توی دیوار خوب میشی

🙄 پس من برم نماز شکر بخونم

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706