2410
2553

هر موقع درد دارم میگه بخواب خوب میشی😫

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

فعلا دوستیم.

مثلا حواسش هست دوستاش اذیت نکننم.

حواس از این لحاظ ک مثلا ی بار دستم زخم شده بود هست.

حواسش هست بغل کردناش کم و زیاد نشه

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

من شوهرندارم

اما بنظرم مرد باید به ظاهر زنش به رفتارش به همه کاراش توجه کنه وذره ای تغییرروتوش متوجه بشه تمام فکروذکرش زنش باشه ن چیز دیگه همینطور زن هم برای مرد

دارد همه‌چیز، آنکه تو را داشته باشد

یه بار بیدارش کردم و گفتم خوابم نمیبره.تو عالم خواب گفت بخواب خوابت میبره😑😐

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

بیشرکارای خونه باشوهرمه چون دیسک دارم.. تابفهمه ازموضوعی ناراحتم زودمیفهمه تمام تلاششومیکنه ک خوشحالم کنه... همه جاهواموداره وحواسش بهم هست همیشه احترام گذاشته بهم... کلاطوری بامن رفتارمیکنه ک همه زنای فامیل میگن خوشبحالت 

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2706