1874
2106

هر موقع درد دارم میگه بخواب خوب میشی😫

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

توجه

چقدر بهش نیاز دارم توی این موقعیت   

ولی خودم باید قوی باشم احتیاج به توجه خودم به خودم مهمتره

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
2050

من شوهرندارم

اما بنظرم مرد باید به ظاهر زنش به رفتارش به همه کاراش توجه کنه وذره ای تغییرروتوش متوجه بشه تمام فکروذکرش زنش باشه ن چیز دیگه همینطور زن هم برای مرد

دارد همه‌چیز، آنکه تو را داشته باشد

یه بار بیدارش کردم و گفتم خوابم نمیبره.تو عالم خواب گفت بخواب خوابت میبره😑😐

{‌‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  گاهی باید دستتو بزاری زیر چونه تو‌ کارای بقیه رو‌نگاه کنی به دروغاشون، قضاوت کردناشون،بهونه هاشون، نه تایید کنی نه مخالفت،فقط خوب یادت نگه داری (:قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره ...

بیشرکارای خونه باشوهرمه چون دیسک دارم.. تابفهمه ازموضوعی ناراحتم زودمیفهمه تمام تلاششومیکنه ک خوشحالم کنه... همه جاهواموداره وحواسش بهم هست همیشه احترام گذاشته بهم... کلاطوری بامن رفتارمیکنه ک همه زنای فامیل میگن خوشبحالت 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌گویند دنیا متعلق به کسانی است که زود از خواب بیدار میشوند ؛ دروغ است ‏دنیا متعلق به کسانی است که از بیدار شدن خود خشنودند ..هیچ کس لیاقت اشک‌های تو را ندارد و کسی هم که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تونمی شود. 
وای شوهر منم اینجوری🤣🤣

حالا می خوابی خوب میشی😁

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

وقتی میرم توی آشپزخونه یا مشغول کارای خونه میشم از یه تایمی به بعد دیگه شروع میکنه غرغر کردن که چرا اینقدر کار میکتی و بیا بشین و بسه! روزایی که مریضم یا حوصله ندارم اصلا نمیزاره کار کنم و خودش کارا رو انجام میده! وقتی که خوابم خیلی حواسش هست که بیدارم نکنه! خوراکی هایی که دوست دارم رو حواسش هست همیشه توی خونه باشه!

وقتی میریم جایی یا مهمونی همش حواسش هست که کسی کاری نکنه یا حرفی نزنه که ناراحت نشم. هیچ وقت بدون من غذا خوردن رو شروع نمیکنه چه توی خونه خودمون چه موقع مهمونی!

2129