2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با وقاحت رمز گوشیش رو عوض کرده میگه دلم خواسته به توچه

این از اون جواباییه که شوهرم میداد با گوشی میرفت دسشویی همش تو چت بود اخر سرم مچشو گرفتم 

جدی بگیر به تو چه یعنی چی بگو توام به توچه من‌کجا میرم

2731

ببین عزیزم تنها راهت اینه که ی نامه بلند مدت بنویسی 

بزاری بری چندین ماه شمالی جایی که فکرش نرسه خط عوض کن بقران مس سگ دنبالت میگرده تو نامه اشتباهاتش بنویس بنویس فکر کردی انقد خرم که 

نمیفهمم چه غلطی میکنی بزار برو دنبالت گشت گشت ینی پشیمونه ن گشت ینی هیچی بچه بدنیا اومد طلاق بگیر به کسی که بهش اعتماد داری بگو کمکت کنه فقط ینفر که بهش خیلییییییییییی اعتماد داری 

دقیقا همش با گوشی تو دسشوییه😭تا میره بیرون گوشیش مشغوله

یا ابالفضل کاش نمیومدم تو تاپیکت انگشتای پام یخه این یعنی عمق فاجعه

یاد بدبختی خودم افتادم تو دیگه مث من نباش بچه داشتی و نداشتی بزار برو ارزش نداره دیگه مستقیم برو دادگاه بگو خیانت کرده اگه گفتن مدرک بگو هرچی داشتم ازم گرفته یا گزاشتم جایی رفته برداشته نابود کرده 

2738
خیلی برام سخته جرات ندارم بچه دوماه دیگه به دنیا میاد

بزار بیاد تا ۷ سال پیش خودته اون بخاطر همینه میگه هرکار کنم جدا نمیشه چون بچه دار میشیم 

ولی تو برعکس عمل کن پاسوز بچه نشو فعلا یه آشوب بپا کن برو قهر بعد اگه جدی شد برو دادگاه از حقوقتم نگذر 

واقعا جواب میده؟

عزیزم همه خاطرات تلخم زنده شد هروقت یادم میاد تنگی نفس میگیرم من ۳ بار مچ شوهرم گرفتم هر ۳ بارشم با اون دختره عفریته بود

تو اشتباه منو نکن من نزاشتن پام برسه به دادگاه به غلط کردن افتاد خودتو شل نکن قوی باش 

اگه بخوادت تعهد میده چیزی بنامت میزنه میگه بیا سر زندگی البته اگه اخلاقش خوبه و دست بزن نداره میتونی بهش اعتماد کنی بهش فرصت بدی 

اما اگه براش مهم نبود گفت مهریتو ببخش و بچه رو نمیدم و اینا بگو این مساعل دیگه دادگاه و قاضی مشخص میکنه کوتاه نیا و از مهریت نگذر 

بزار بیاد تا ۷ سال پیش خودته اون بخاطر همینه میگه هرکار کنم جدا نمیشه چون بچه دار میشیم  ولی ت ...

خیلی میترسم میخوام برم به باباش بگم ، ظاهرا مذهبیه شاید یه فکری به حالمون کرد، از طرفی چند سال پیشم یه مشکلی داشتیم تا به باباش گفتم برگشت گفت مشکل از توه حتما رابطه جنسی‌تون خوب نیست😭

2706