2737
2734

سلام بچه ها من پسرم یک هفته مریض بود چهار روز تب داشت بعدش دیگه بهتر شد بعد یک هفته من و شوهرم علایم نشون دادیم شوهرم تبش شدید بود ولی من علایمی نداشتم یه لحظه احساس کردم سرم گیج می‌ره استرس گرفتم تب سنج زدم تبم ۳۷ و ۲ بود بعدش تبم اومد پایین طبیعی بود البته استامینوفن خوردم ولی شوهرم با استاد هم تبش نزدیک ۳۸ بود خلاصه بگم چون امروز جمعه بود گفتیم فردا میریم دکتر چون فقط یکم تب داشتیم حالا تو گروه از دوستام مشورت خواستم که چی بخورم چی نخورم .یکی اومده تو خصوصی ملی منو ترس ونده که سرت گیج می‌ره اکسیژن خونت کمه و خیلی خطرناکه منم خیلی ترسیدم یهو استرس گرفتم گر گرفتم دمای بدنم بالا رفت دهنم خشک شد احساس میکنم نفسم بالا نمیاد به خدا ....من کلا آدم استرسی هستم اون اوایل که کرونا اومد مجبور به مصرف داروی ضد استرس و اینا شدم اصلا شبا خوابم نمی‌برد ...من می‌دونم چی زیم نیست ولی استرس و فکر و خیال ولم نمیکنه الان احساس میکنم نمیتونم نفس بکشم .یه چیزی بگین آروم شم اگه اکسیژن خون پایین باشه چه علایمی داره خیلی میترسم 

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

می‌دونم باید جدی بگیرم ما تازه ظهر امروز علایم نشون دادیم و فردا میریم دکتر ...فقط چیزی نگین که بدتر بشم ..تا الان بیدارم خوابم نمی‌برم یک هفته هم به خاطر تب و بیماری بوم استرس و بی خوابی کشیدم

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

اب لیمو شیرین بخورین حتما

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم دخترخاله من اکسیژن شده بود ۷ بجه کوچیک داشت حاضر نبود بره بیمارستان به زور بردیمش گفتیم میزنه به مغزت‌

بعد ۳روز دیگه نمیتونست نفس بکشه رضایت داد😐😐😐

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

کامل نخوندم گلم
ولی تو یک دقیقه شمارش دم و بازدمت بیشتر از ۲۴ تا نباشه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

وااااا این یه ویروسیه همه درگیرش میشن خطرناکم نیست،اتفاقا دوره درمانشم ۴,۵روزه من و دختر ۱۰ماهم و کل خانوادم گرفتیم،تب میکردیم با بدن درد و گلو درد و ابریزش،اصن نترس سرماخوردگی و استامینوفن و اموکسی سیلین بخور،یه لیوان شیر موز یا اب هویجم بخور یخواب

2738

گرنگهدار من آنست ک من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد .... عزیزم آروم باش توکل برخدا فردا حتمابرودکتر فقط لطفا بارعایت پروتکلها برو ک اگ خدای نکرده کروناباشه سرایت نکنه ب کسی... انشالله ک چیزی نیست

همش حرفهای اون دکترا که اوایل کرونا صبح میکردن در مورد نفس تنگی به ذهنم میاد کاش اونا رو گوش نمی‌دادم ...شوهر دوستم کرونا گرفته اکسیژن خونش پایینه حالش خیلی بده تو ای سی یو بستریه اونم باعث شد من بی اندازه استرس بگیرم

افکار منفی اومده سراغم تا صبح دووم بیارم که برم دکتر یه دارویی آرام بخش برام بنویسه ؟؟کسی می‌دونه داروی ضد استرس و آرام بخش با کرونا و دارو هاش مداخله داره یا نه ؟؟

بعضی ها واقعا تشخیص ندارن دو شب اومده کلی منو ترسونده میگه من وظیفه خودم دونستم بهت بگم .

2706