2726
عنوان

توروخدا کمکم کنید میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صبح دارم میرم پزشک قانونی زندان براش میبرن واقعا؟

وکیل خوب بگیری اره..پدرش دربیار.نترس دست رو خواهرت بلند مرد چیزی نکفتی؟دهنش سرویس میکنن ببخشیدا ادبیاتم قشنگ نبود ولی عین واقعیته.بچه هم زیر ۶ساله حضانتش فعلا با توست

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔
من و خواهرمو زده ۸ساله کتکم میزنه

خواهر منم همینطور بودم ولی پیشنهاد میکنم بجای جدایی حتما از ایشون راهنمایی بگیر شوهرتو خیلی راحت میتونی اصلاح کنی nilanill و همچنین خانم منادیفر مشاوره رایگان

دعا و سرکتاب بدون هزینه نیازی نیست برای دعا گرفتن هزینه های هنگفتی کنید mit.r_a32com@ پیج اینستاش هست                                                     

چه دلی داری من اگه جات بودم تا الان از ترس سکته زده بودم 

و شهمیرزاد هم سهله از در خونه هم از ترس بیرون نمیرفتم که نکنه کتک بزنه ، از مردی ک عصبانی شه خیلی میترسم 

امروز تو خبر خوندم ی مرد زنشو کشته اونقد مشت به سرش زده ( تو کهکیلویه بویر احمد ) 

اگه میدونی نمیتونی ازادیاتو محدود کنی 

و مثل من مثل ی زندانی نمیتونی زندگی کنی حتما طلاق بگیررر

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
وکیل خوب بگیری اره..پدرش دربیار.نترس دست رو خواهرت بلند مرد چیزی نکفتی؟دهنش سرویس میکنن ببخشیدا ادبی ...

وقتی وحشی میشه هیچکس نمیتونه جلوشو بگیره

اگه بتونی ثابت کنی تعادل روحی روانی نداره،حضانت بچه رو هم میتونی بگیری.

مهرت چقدره؟

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
خواهر منم همینطور بودم ولی پیشنهاد میکنم بجای جدایی حتما از ایشون راهنمایی بگیر شوهرتو خیلی راحت میت ...

خیلی تلاش کردم هیچ مشاوره ای قبول نمیکنه بره همسایه ها بهم گفتن جداشو این دیوونست

اگه بتونی ثابت کنی تعادل روحی روانی نداره،حضانت بچه رو هم میتونی بگیری. مهرت چقدره؟

سه سال پیش بهم خیانت کرد خونه و ماشین به ناممه حق طلاق هم دارم ۱۱۰ تا سکه هم مهرمه از اذیتاش میترسم

وکیل خوب حق وکالت بالای هم میگیره  از عهدش اگه بر میای برو سمتش وگرنه حرف طلاق بزنی تازه وضعیتت ...

خواهرم پزشکه پولش مهم نیست بخدا شبا تو خونه نمیخوابم میترسم یه بلایی سرم بیاره

2706