2137
2106
عنوان

عقده ای دارین که حل نشده مونده باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 34 پست

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
یعنی مادرتون محبت نکرده؟

نه متاسفانه از شانس منم خیلی ادم حساسی بودم خیلی واسم این مساله مهم بود مامانم بهم محبت و توجه کنه باهام صحبت کنه یا واسم وقت بزاره خیلی اصرارش میکردم و اون محل نمیداد منم خیلی حساس بودم فک میکردم دنیارو ازم گرفتن اینجوری،،، 

نه متاسفانه از شانس منم خیلی ادم حساسی بودم خیلی واسم این مساله مهم بود مامانم بهم محبت و توجه کنه ب ...

عزیزم این فقط مختص تو نیست فک نکن مشکل از توعه ک حساسی نه هر ادمی نیاز داره وقتی چششو باز میکنه و به یه دنیای جدید میاد یه نفر حامیش باشه بهش توجه کنه محبت کنه مراقبش باشه وظیفه خونواده همینه ولی خب..

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»
2050

عقده اینکه فقط یبار دیگه بابامو  بغل کنم و بگم‌چقدر دلتنگشم

همین

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔

من عقده ی این رو دارم که چرا پدرم پول نداد برم دانشگاه هم سن و سال های من الان درسشون رو تموم کردن میرن سر کار بعد من نشستم خونه خیلی از جامعه عقب موندم 

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2143