2726

منظورم از این موضوعات اساسیه 

من خودم مساله محبت مادری از بچگی واسم حل نشده مونده

سرکوب شده ها یعنی انتظاری ندارم ولی مثلا سالی دو سه بار بدجور زخمش وا میشه یهو حالم خیلی خراب میشه روانمو بهم میریزه ( هیچوقت به خودکشی فک نکردم ولی واقعا گاهی عقده اش حالمو در این حد خراب میکنه ) 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عقده دارم ولی خودمو زدم به خوشی ...کم نیارم ..عقده پدری که هرگز ندیدم نه بخاطر محبت بخاطر اینکه کسی نیست پشتم باشه 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
آره .مادرم ازدخترمتنفربود دائم کتک میخوردم وعقده های خودشو سرمن خالی میکرد. کتکهای بابام بلاهایی ک ...

مادر منم از دختر متنفره اصلا بهم محبت نمیکنه و میگه تو شوهر میکنی میری مال مردمی 

منم یه جورایی شبیه تو راجع ب بچگیامه اما نه دوست داشتن..ببشتر بخاطر دعواهای الکی و بازی با روح و روان من..چرا من با ۲۸سال سن باید ۴سالگیمو ب بعد مو ب مو یادم باشه..من پدر مادرمو بخشیدم اما هر کی اینو میخونه توروخدا قبل اینکه بچه دار بشین از سلامت روح و جسم خودتونو همسرتون مطمعن بشین..

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
2706