2137
2106

منظورم از این موضوعات اساسیه 

من خودم مساله محبت مادری از بچگی واسم حل نشده مونده

سرکوب شده ها یعنی انتظاری ندارم ولی مثلا سالی دو سه بار بدجور زخمش وا میشه یهو حالم خیلی خراب میشه روانمو بهم میریزه ( هیچوقت به خودکشی فک نکردم ولی واقعا گاهی عقده اش حالمو در این حد خراب میکنه ) 

بچم بدنیا بیاد...سالم.

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که بعد این همه سال دکتر رفتن..بهم فندوقمو دادی 😘🌺خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن(الهی آمین)🤩  میشه برا فندوق منم دعا کنی؟!😔 اینبار سالم باشه..بیاد تو اغوشم..الهی خیر ببینی💖                                   ۱۴۰۰٫۵٫۱۳ سونو قلب نی نی و رفتم و شنیدم صدای نازنین تپیدن قلب کوچولومو😍 ۱۶۸ بار میزد🤩             خدایا مرسی که اون اتفاق بد تکرار نشد..😍  الهی شکرررررر6/17 ان تی رفتم شکر سالم بود(جفتم پایین) (سرویکسم پایین) استراحت مطلقم..خدایا خودت بعد چند سال دادی خودتم نگهش دار♥ الهی امین.پساری گذاشتم تو ۱۹ هفته.و مطلقم.امپول پروژسترون میزنم..شریان رحمی و ورید نافی اشکال داره که اسپرین دادن و احتمالا امپول بدن براش..نمیدونم میمونه یا نه...خستم فقط. (راستی کوچولو هم دختره)♥

بهبود روابط زناشویی با بهترین و علمی ترین روش؛ درمان درست در کنار زیبایی! 

برای لذت و حس اعتماد بنفس بیشتر با بهترین متخصص و جراح زیبایی زنان ، کلیک کن و مشاوره بگیر

2149

عقده دارم ولی خودمو زدم به خوشی ...کم نیارم ..عقده پدری که هرگز ندیدم نه بخاطر محبت بخاطر اینکه کسی نیست پشتم باشه 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2050
آره .مادرم ازدخترمتنفربود دائم کتک میخوردم وعقده های خودشو سرمن خالی میکرد. کتکهای بابام بلاهایی ک ...

مادر منم از دختر متنفره اصلا بهم محبت نمیکنه و میگه تو شوهر میکنی میری مال مردمی 

منم یه جورایی شبیه تو راجع ب بچگیامه اما نه دوست داشتن..ببشتر بخاطر دعواهای الکی و بازی با روح و روان من..چرا من با ۲۸سال سن باید ۴سالگیمو ب بعد مو ب مو یادم باشه..من پدر مادرمو بخشیدم اما هر کی اینو میخونه توروخدا قبل اینکه بچه دار بشین از سلامت روح و جسم خودتونو همسرتون مطمعن بشین..

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
2143

من رفتار خشن و تند خویانه پدرم تو مجردی عقدش تو دلم مونده گاهی الانم خوابش میبینم هر خونواده ایی که پدر ارومی دارن میبینم حسودیم میشه،نداری دوران بچگیم هم تو روحیم اثر بدی گذاشته دلم مبخواد بچه هام اون حسه تلخ تجربه نکنن وخودمم الانم که وضعم اوکیه نمیتونم خرح کنم

منم یه جورایی شبیه تو راجع ب بچگیامه اما نه دوست داشتن..ببشتر بخاطر دعواهای الکی و بازی با روح و روا ...

دقیقا منم خاطره هام مو به مو یادمه . اخه میگن خاطرات بد از بین میره محو میشه مال ما هم محو شه مشکلمون حل میشه

منم عقده داشتن پدر و مادر و خانواده دارم 

یک دختر مستقل و خودساخته💪                                      تیپ شخصیتی ENTP💜                                  کاربر خاموش از آذر 97 🅾                                           قدبلند و چشم سبز  
2051