2726
عنوان

سوال راجب کمپ ترک اعتیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 17486 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ولی تو اون کمپ به شدت بیمارارو میزنن...هرکسی از اون کمپ مرخص شده از کتک خوردناش میگه

خب بنظرم اشتباهه😐حالا باز نمیدونم بذار بیاد بیرون معلوم‌میشه خوب بوده یا ن 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2728
اشتباهه صددرصد....ولی خب کسی نیست که پیگیری کنه

بچه هم داری؟ 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
نه ندارم

خب خوبه 

تا کامل خوب نشد و ترک نکرد ( ک ایشالا حتما ترک‌میکنه)بچه دار نشو 

عزیرم با بک بزرگتر برو دم کمپ داد و بیداد کن بگو اگه نذارین ببینمش ازتون شکایت میکنن. حالا مثلا ...

بیاد بیرون،مشاوره های پزشکی میبرمش،کلاسای ان ای میره،براش راهنما میگیرم،حمایتش میکنم که لغزش نکنه

2706