1874
2106
عنوان

بدترین درد دنیا چیه؟؟؟

1348 بازدید | 198 پست

بنظر من فقط تنهاییه،من پولدارم، شغل دارم،خونه دارم ،خانواده ی خوب دارم که البته دورن ازم.

اما اینجا کسی رو ندارم و تنهام و این برام بزرگترین درده

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

تنها باشی و کسی ک دوسش داری بفکر عشق سابقش باشع و نخوادت.....

کُنجِ دِلی🖇                                               هرچی فکرم برمیگردع ب گذشتع،ع ی عدتون متنفرترمیشم..:)                                                                                            گُرگ باش،ولی نع بی صِفَت!                                                                  
2050

درد بی کسی 

من یه فیلم باز و انیمه باز حرفه ایم😎هر انیمه ای خواستید پیشنهاد میدم😁وقتی میگم فیلم منظورم مستند هم هست ؛مستند خیلی مظلوم واقع شده پس ببینیمشون😍طرفدار موسیقی راک و پینک فلوید🎸🥁🌈دررابطه با نام کاربریم بگم ک اخلاقم شبیه جودیه من مثل جودی انرژیم زیاده کودک درونم همیشه فعاله عاشق شاد کردن دیگرونم هم احساسم و نشون میدم هم میریزم تو خودم 🧣🧡💙منتهی نمیدونم بابالنگ دراز من کدوم‌گوریه ولی به زودی پیداش میشه😐💔

اینکه نه پدرت بخوادت نه مادرت با اینکه هیچ کار بدی نکردی=)

از 17 سالگی رفتم سرکار

با 22 سال سن تنها زندگی میکنم

وقتی یه خانواده رو تو خیابون میبینم که چقدر شاد و خوشحالن فقط حسرت میخورم

هیچوقت طعم عشق خانواده رو نچشیدم

یک دختر مستقل و خودساخته💪                                        کاربر خاموش از آذر 97 🅾                                            قدبلند و چشم سبز  

به شخصه برای خودم درد انتظار رسیدن به عشقم 

برای عشقم مرگ پدر مادرش

برای یکی از عزیزانم مرگ همسر جوونش

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

بی پولی و عشق یک طرفه...

خام گیاهخوار وگان و فمینیست هستم،***{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}  (۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان  ) با افتخار یک تتلیتی هستم                                       کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش
2051