2733
2734

سلام دوستان من چند روز پیش این تاپیک ایجاد کردم باهمین عنوان الان میخوام تجربه خودموازاین کار براتون به اشتراک بزارم شاید به درد کسی بخوره

اول یه بیوگرافی ازخودم بزارم من خانمی هستم ۲۵ ساله باپوستی کاملا خشک وکویری ساکن جنوب ایران هستم.ومشکل پوستی من جای جوش هام بود که به صورت فرورفتگی ایجاد شده بودازسال ۹۲بااین مشکل مواجه شدم پیش هردکتری که میرفتم بهم لایه بردارمیداد وقرص چرک خشکن که اصلا بدرد نمیخورد وهمین امسال باتعریف یکی ازدوستان رفتم یولیزر انجام دادم که قیمتش جلسه ای یک میلیون دویست بود وحدود۵درصد از۱۰۰درصد جای جوشام بهترشد وبرام نمیصرفید ازلحاض هذینه برم ادامه بدم بعد بامیکرونیدلین آشناشدم یک جلسه رفتم وخیلی بهتراز یولیزر بودحدود۲۰ درصد جای جوش هاموبهتر کرد.ازطریق مادرم بامیکرونیدلین آشناشدم مادرم برای کک ومک هاش رفت دوجلسه میکرونیدلینگ کرد(مادرم ۴۲سالشه پوست چربی داره وکک ومک هاش ۲۵ سال هاست که روی صورتش بودن )همه کاریم براشون کرده بود وکاملاناامیدشده بودمادرم .تااین که من اتفاقی تواینستا بامزونیدلینگ آشناشدم که ازمیکرونیدلینگ خیلی بهتره یه خانمی روپیداکردم که تازه ازترکیه اومده بود وکوکتل هیالورونیک اسید برای مزونیدلینگ استفاده میکرد عکس خودمو مادرمو فرستادم گفت برای صورت خودم مزونیدلینگ خیلی بهتره وروی مزونیدلینگت همزمان جاهای فرورفته شمارو پلکسرمیزنم برای مادرتونم پلکسرخیلی خوبه.مارفتیم پیشش ومادرم توی همون یک جلسه پلکسر تمام کک ومک هاش دراومد ومنم هم مزونیدلینگ کردم وهم جاهای فرورفته رو پلکسر کردم که ۹۸درصد جاهای فرورفته صورتم خوب شد بعدازپلکسرتا۳روزنباید صورت روبشوری بعدش باید کرم ترمیم کننده بزنی بعد دوهفته آبرسان خوب بزنید .این بودازتجربه من ومادرم گفتم بزارم شاید کسی بدردش بخوره بدون هیچ تبلیغی ونام بردن از کسی .کلا هزینه منو مادرم شد ۵۸۰روهم 

عزیزم آدرس اون خانوم کجاست؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

عزیزم خدا خیرت بده نمیدونی من‌چقد دنبال راه حل لک گشتم.یکی از نزدیکام سراسر لکه ک‌نمیشه نگاش کرد.توروخدا لکه هاش برنگشت؟ خواهش میکنم‌بگو کدوم شهری

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حتما حتما بايستي تا جايي كه امكان داره روز بيرون نري يا در منزل ضدافتاب استفاده كني و روز بيرون از م ...

تا چقد وقت؟

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

از محالاته ۹۸درصد از بین ببره هیچ جا ختی پیشرفته ترین کشورام نتونستن همچین ویزی بیارن اونم با ۵۸۰تومن؟؟؟😳من سالهاست تحت درمانم ولی هنوز ۲۰درصدم جای جوشام نرفته میشه آدرس پیجش بدید؟

بلاخره باز میشه این در صبح میشه این شب😔
عزیزم خدا خیرت بده نمیدونی من‌چقد دنبال راه حل لک گشتم.یکی از نزدیکام سراسر لکه ک‌نمیشه نگاش کرد.تور ...

ببین میدونم چی میگی بخاطرهمینم این تاپیکوزدم.اول این که بروتواینستاگرام سرچ کن پلکسر بای جای جوش بعد یه پیج میاره که کامل راجبع پلکسریاپلاسما جت توضیح میده عکسا وکاراشو ببین نمیدونم مال کدوم شهرهست اون پیجه ولی باعث میشه اطلاعاتت راجبع پلکسر بره بالا.باخیال راحت بدون این که ازجای زخمش بترسی میری انجام میدی.من جزیره کیش هستم.شما بگرد ببین کجا توی شهرت کارش خوبه برو پیشش.بعد اگه پوستت چرب یاخشک هست .حتما بگو باپایینترین درجه انجام بده.اگه بهتون گفت قبلش دویاسه جلسه باید مزونیدلینگ انجام بدی حتما انجام بده بعد پلکسربزن خیلی زود کک ومک هات کاملا ازبین میره.پلکسر دستگاهی هست که وقتی میزنه روی پوستت بعدباگوش پاکن همون موقع رنگ دونه های کک ومک هاتوازپوستت درمیاره باعث میشه که کلاریشه کن بشن(پلکسربرای جای جوش .کک ومک.وخال جای بخیه.وازبین بردنچروک .صاف کردن خط خنده وکلی مزایای دیگه خوبه)ماندگاریش بین ۵تا۱۰سال هست حتما دوره تونوکامل کنید .موفق وسربلندباشید

2738
عزیزم آدرس اون خانوم کجاست؟

ببین مهم نیس آدرس اون خانمی که من رفتم پیشش کجاست.مهم روشیه که بهتون معرفی کردم.برید راجبش توی گوگل .اینستا گرام بخونید توی شهرخودتون بهترین جاروپیداکنید برید انجام بدین

از محالاته ۹۸درصد از بین ببره هیچ جا ختی پیشرفته ترین کشورام نتونستن همچین ویزی بیارن اونم با ۵۸۰توم ...

عزیزم برو راجبع پلکسر ومزونیدلینگ تحقیق کن .حتما کوکتلش هیالورونیک اسید باشه.بعداز دوجلسه مزونیدلینگ بروپلکسرانجام بده بعد ببین نتیجشو من جای جوشام کم عمق بود فقط ۳تاش عمیق بود که اون هم شهریور میرم جلسه دوممو

[QUOTE=200201713]براي هميشه مراقبت رو بايستي داشته باشن....بخصوص براي جاي جوش چال شده از روش ليزر استفاده بشه براي درسته بعدازهرکارپوستی حتماااااباید مراقبت های بعددقیق ودرست باشه مثلا من دیگه توی روز بیرون نمیرم اصلا پوستم برام خیلی مهم تره

عزیزم برو راجبع پلکسر ومزونیدلینگ تحقیق کن .حتما کوکتلش هیالورونیک اسید باشه.بعداز دوجلسه مزونیدلینگ ...

چه قدر خوب.من تهرانم.شما جایی میشناسید که اینکارو انجام بده؟صورت من چاله های عمیق داره البته سوزنی نیستا پهنه

چه قدر خوب.من تهرانم.شما جایی میشناسید که اینکارو انجام بده؟صورت من چاله های عمیق داره البته سوزنی ن ...

من تاحالا تهران نیومدم عزیزم.تواینستا بزن پلکسربرای جای جوش بعد هشتگش میاد برو توش فکنم سه تاپست بیادبرات بالابرو توی پیجشون ببین اوناتهران نیستن ؟چون بهترین جاها تهران هستن کیش هیچ کدوم ازدکترپوست هاش بدرد نمیخورن مبالغ خیلی بالاهم میگیرن .من خودم توخونه انجام دادم واین خانم روخدا گذاشت سرراهم من اصلا نمیدونستم پلکسرچی هست.یادت باشه مزونیدلینگ حتماااااقبلش انجام بده باکوکتل هیالورونیک اسید عالیه ۳جلسه برو جلسه سومت بگو روشون پلکسربزنه 

من تاحالا تهران نیومدم عزیزم.تواینستا بزن پلکسربرای جای جوش بعد هشتگش میاد برو توش فکنم سه تاپست بیا ...

حتما میگم خدا خیرت بده مرسی عزیزم🙏

حتما میگم خدا خیرت بده مرسی عزیزم🙏

قربونت برم ایشالا انجام بدی بعد بیای نتیجتو همینجا برای بقیه هم بزار .ازجای زخم های پلکسراصلا نترس خیلی زودخوب میشن .موفق پیروز باشی

2706