2737
2734
عزیزم مرسی بابت اینکه جوابمو میدی میشه خواهشا حستو درمودش بهم بگی نمیدونم هرچی که به ذهنت میاد درمو ...

در مورد عرفان بگم چه‌جوری آدمیه؟؟

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواستگارت دودله انگار حرفی شنیده درگیر شده خبری به زودی میشه ازش ،بله سختی ها میگذره شمل تحملتون کمه ...

مرسی عزیزم میشه یکم درمورد ظاهرم اینا بگین 

یه اسفندی خاص ک غصه هاش ان شالله تموم میشه واسه خوب شدن زندگیم ی صلوات بفرست 
2728
عزیزم باید سوال بپرسی چی بگم راجبت

گلم میشه بگی کسی ک دوسش دارم ولی کات کردیم دوسم داره؟؟ برمیگرده؟

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
نه چون با تو با اختیار خودش شروع کرده یعنی به اجبار نبوده این شیرینه براش

چرا چند شب پیش تا دم خونشون با خواهرش رفتم اژانس نبود صبر کردم تا بالاخره ماشین گیرم بیاد ولی نیومد پایین منو برسونه؟

2738
چند روز دیگه خانوادگی شام بیرون میریم اونم میادش؟

زمان نمیتونم بگم چون زمان تغییر میکنه ،واقعا حسم نگفت میاد با نه  ولی کنجکاوی میکنه راجب شما 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
مرسی عزیزم میشه یکم درمورد ظاهرم اینا بگین 

عزیزم علم الغیب ندارم که گلم از روی عکس شخصیت آدم هارو خیلی خوب میگم 

ظاهر خوبی دارین ولی مغرور نشون میده، حساس هستین رو ظاهرتون گاهی اعتماد به نفس تون زیاده گاهی کم 

استارترو 

خب منم دیگه

همونی که باهاش کات هستم چندروز پیش که رفت پارکو چک کنه ببینه باز هست یا نه و به خواهرش زنگ زد گفت نرید خلوته اینا بخاطر من رفت دید یا خواهرش؟

گلم میشه بگی کسی ک دوسش دارم ولی کات کردیم دوسم داره؟؟ برمیگرده؟

عزیزم تو واقعا دوسش داری اونم حتی دلتنگه تو هست ولی واقعا مونده که برگرده دوباره شروع کنه یا نه

چرا چند شب پیش تا دم خونشون با خواهرش رفتم اژانس نبود صبر کردم تا بالاخره ماشین گیرم بیاد ولی نیومد ...

واای اسی خدایی با این پیامت ترکیدم از خنده عزیزم اخه نیکتا بیاد جواب اینو چی بده 😂😂

عزیزم علم الغیب ندارم که گلم از روی عکس شخصیت آدم هارو خیلی خوب میگم  ظاهر خوبی دارین ولی مغرو ...

ببخشید ولی بیشتر از هشتاد درصدش درست بود اسم مامانم معصوم هستش میشه بگین کی ب خواسته دلش میرسه یعنی حست نسبت ب مامانم چی میگه

یه اسفندی خاص ک غصه هاش ان شالله تموم میشه واسه خوب شدن زندگیم ی صلوات بفرست 
عزیزم تو واقعا دوسش داری اونم حتی دلتنگه تو هست ولی واقعا مونده که برگرده دوباره شروع کنه یا نه

ممنون عزیزم از نظرت❤❤❤

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
2706