2737
2734
چون کمی سرد شده حس گرمی تو خونه حس نمیکنه، انگار آدم بیخیالی هست،انگار دلت رو شکسته، اول تو شروع کن ...

منم بگو لطفااااا 

کی ازدواج می کنم؟ چطور  اشنا میشیم؟

اسمم راضیه هست

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺
چون کمی سرد شده حس گرمی تو خونه حس نمیکنه، انگار آدم بیخیالی هست،انگار دلت رو شکسته، اول تو شروع کن ...

عزیزم میشه راجب شوهر ایندم و ازدواجم بگی

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم بگو لطفا امسال چیزی که می خوام میشه ؟ کی یه خبر خوب میشنوم ؟ ممنون

دقبقا نه اون چیز ولی خبرای خوبی هست برات از اتفاق های زیاد دیگه 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

من با زبونم هزار با هم گفتم به محبتت نیاز دارم و الانم دعوا کردیم سر این خسته شدم به خدا خودم هم محبت کردم خیلی فایده نداشت 

میشه اینو بهم بگید

بارداری برلت صدرصد هست ولی جنسیتش رو نمیدونم

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
2738
من با زبونم هزار با هم گفتم به محبتت نیاز دارم و الانم دعوا کردیم سر این خسته شدم به خدا خودم هم محب ...

اشتباهت همینه نباید مستقیم بهش بگی به محبت نیاز داری غیر مستقیم محبت کن ،غذای دلخواهش رو بپز، کارای که دوس داره انجام بده فقط یه هفته اگه محبت نکرد اون کاراو انجام نده ،خودش متوجه میشه چقدر عوض شدی  

اسمت  

میتونی بگی کمکی که میخان کنم کی؟سحر حست درموردم چیه

مامان سه قلو دوست داشتنی🥰خدا سه تا فرشته بهم داد ❤️خداجون مرسی بابت معجزه قشنگ❤️😍🥰🧿میشه یه صلوات بفرستی ،❤️🧡💛🥰 تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
اشتباهت همینه نباید مستقیم بهش بگی به محبت نیاز داری غیر مستقیم محبت کن ،غذای دلخواهش رو بپز، کارای ...

گلم اگر جواب نمی دی بخوابم

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺
2706