2726

از رو هوا بگیم باید اسمشم بگی یه نشانی یه چیزی

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

دعا برا خواهرم بچه دار نمیشد هزار دکتر درمون کردن نشد رفتین پیشه سیده ایی واسش انجام دادم غسل کرد چیزی داد خیلی چیزا داد خدا خیرش بده الان خواهرم حامله است یکی هم واسه خودم برگشت معشوق الان برگشت بعد شمارشو به دوستام دادم واسه بخت گشایی دوستم عقد کرده خدایی کارش درسته دستشم سبکه   ۰۹۰۵۳۰۹۱۸۳۴ حتما بهش پیام بده دستش خیلی سبک بود واسه خواهرم ک حامله شد دروغم نیس مرضم ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونی راجب زندگی منم یه چیزی بگی لطفا

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺
2728

حس شوهرم چیه بهم؟

علی 

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
میتونی راجب زندگی منم یه چیزی بگی لطفا

اسمت 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
اسمت 

راضیه

خسته تر از انم که بگیم به چه علت 💔خیلی میگن دعای نی نی سایتی ها گیراست پس یک نفر عاجزانه ازتون درخواست می کنه اول برای فرج و سلامتی مولامون بقیه الله (عج) دعا کنیدبعدم برای من😔زندگی تا اینجا بهم سخت گرفته 💔دوصلوات مهمانم کنید اولی به نیت فرج و سلامتی مولام بقیه الله(عج)♥️دوم برای براورده شدن حاجت قلبیم 💔😔انشاءالله محرم ۱۴۰۳ حاجت رواشده باشم بلند بگو امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم .هرکسی امضام خوند و دعا کرد بهم بگه خیلی خوشحال میشم🥺
اره ..بنظر من برگشتنش زمانیکه ولی میاد

لطفا راجب زندگی منم یه چیزی بگو 

حس شوهرم چیه بهم؟ علی 

حس خیلی خیلی خوبی داره 

اصلا نترس از حسش شاید گاهی مغرور باشه ولی واقعا دوست داره ،تو اذیت میکنی ولی زیاد به روش نمیاره 

میشه در مورد منم بگی اسمم معصومه مرسی عزیزم

عزیزم باید سوال بپرسی چی بگم راجبت

2706