2733
2734
عنوان

این زن دیوونم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 49 پست
بابای منم همینطور  انگار ک زنا ناموسش بودن  نمیدونم ولی زنه رو بشون سر جاش  ب جهنم ...

ببین عصبی شدم تو ماشین گفتم با من حرف بزن چه خبر چندبار وسط حرفشون پریدم روش اونور کرد ادامه داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل رفتن تذکر داده بودم ولی وقتی زن شروع کرد همه چی یادش رفت

اگه از طرف شوهرت نمیتونی کاری کنی،به زنه جدی بگو اگه دیدی بدتر کرد به شوهرش بگو،جوری بهش بگو که به غیرتش بربخوره و بهش بگو بهتر روابطتون تموم بشه

همون لحظه که سر کرد توی گوشیت واسه بار هزارم، باید میخوابوندی توی گوش خانمه تا برق از کله ش بپره. ...

ی تو گفتم شوهرم انگار اون زنش بهش برخورد ، ازونروز هم قاطی کرده هرشب گوشیمو چک می‌کنه میگه بالاخره دستت رو میشه

2728
اگه از طرف شوهرت نمیتونی کاری کنی،به زنه جدی بگو اگه دیدی بدتر کرد به شوهرش بگو،جوری بهش بگو که به غ ...

شوهرش فتنه تر ،بگم بدتر می‌کنه ، شوهرش ازین قضیه داره لذت میبره

ی تو گفتم شوهرم انگار اون زنش بهش برخورد ، ازونروز هم قاطی کرده هرشب گوشیمو چک می‌کنه میگه بالاخره د ...

تو حال این زنو بگیر حتی اگه شد ب کتک کاری و ابرو ریزی هم مهم نباشه ،دیگه بعدش شوهرت اونور نمیره از خجالتش.

از همه جا هم بلاکش کن داخل گوشی شوهرت هم بلاکش کن و شماره ش رو پاک کن ک معلوم نباشه .

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
شوهرش فتنه تر ،بگم بدتر می‌کنه ، شوهرش ازین قضیه داره لذت میبره

پس اصلا محل نده و مهمونی هم شد نرو و پاکو مباح زندگیتوبکن 

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2738
تو باید قاطی کنی نه شوهررررت  چه پررو شدن مرداد رو نده بهشون کم بیاری بدتر میکنن حق ندارم با زن ...

اره بابا شب اومده میگه تو به من تهمت زدی و...گوشیمو گشته بعدم میگه وردار همین الان زنگ بزن به زنش بگو مشکلت اینه و تمومش کن با دعواها گفتم نمیگم ک دلش خنک شه تو بخاطرش دعوا کردی

پس اصلا محل نده و مهمونی هم شد نرو و پاکو مباح زندگیتوبکن 

بخدا صدبار گفتم نمیام ،ثدبارگفتم ی جمعی بشینیم خونمون به شوهرم انقد گفت انقد اصرار کرد دلم براش سوخت گفتم بریم حتی گوشزد هم کردم با زنش بگو بخند راه ننداز،

ببخشید استارتر شما همونی که قبلاً تاپیک زدی میگفتی شوهرم با دوستش مثل دو تا داداشن رابطشو قطع نمیکنه ...

اون فکر کنم نامزد بودن ،خانم دوسش فیس فیسو بود .

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

یه بار که با شوهرت در حال لاس زدن بود آروم به شوهرش اخطار بده زنتو جمع کن اگه نکرد و بی غیرت تشریف داشت کلا همه رو بشور بذار سر بند و باهاشون قطع ارتباط کن دلیلی نداره جایی باشی که اذیت میشی

اره بابا شب اومده میگه تو به من تهمت زدی و...گوشیمو گشته بعدم میگه وردار همین الان زنگ بزن به زنش بگ ...

من بودم زنگ میزدم چنان دعوای باهاش میکردم حالش جا بیاد

در ضمن به چندتا مرد هم شماره زن رو میدادم دم به دقیقه بهش بزنگن تا شوهرش جمعش کنه

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2706