2726
عنوان

این زن دیوونم کرد

749 بازدید | 49 پست

بچه ها تو تاپیک قبلی از این زن گفتم ، کاری کرده شوهرم بهم مشکوک شده اونم شوهر من ک اصلا بهم کار نداشت می‌گفت ازت مطمینم ، کاری کرده گوشیمو میگرده و...، از دست فضولی های این دختر پیج فیک زده بودم حالا شوهرم میگه معلوم چه غلطی می کنی و...بعد شدیدا وابسته اینا شده هیچ جا بدون اینا نمیره ، زنش خودش میچسبونه به شوهرم هر هر کر کر می‌کنه شوهرش هیچی نمیگه تازه کیفم می‌کنه اونوقت رابطه مارو خراب کرده ، خودشون بچه دارن ، می‌دونه شوهرم حساس و ما بچه نداریم کرم می‌ریزه بچش می‌فرسته هی سمت شوهر من ، انقد هرهرمرکر کرد حرصم گرفت به شوهرم گفتم گوشه کنار ،که انقد با این گرم نگیر این زن لاس میزنه، بهش برخورده اومده خونه خون به پا کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلییییییی بیشعوره؟رابطتو قطع کن باهاش  اگه نه برو با شوهر اون هر هر کر کر کن ببینم خوششون میا ...

می کنم شوهرم میگه چطور خودت میخندی چیزی نیست من بخندم حرف میزنی

نباید تو مهمونی میگفتی ولی تو خونه باید تذکر جدی میدادی و رابطتون باهاشون به صفر میرسوندید

قبل رفتن تذکر داده بودم ولی وقتی زن شروع کرد همه چی یادش رفت

همون لحظه که سر کرد توی گوشیت واسه بار هزارم، باید میخوابوندی توی گوش خانمه تا برق از کله ش بپره.

اشتباه کردی کوتاه اومدی ، این دقیقا ازوناس ک باید موهاشو پیچ بدی دور دستت و بچرخونیش دور خودش.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706