2137
2106
عنوان

این زن دیوونم کرد

741 بازدید | 49 پست

بچه ها تو تاپیک قبلی از این زن گفتم ، کاری کرده شوهرم بهم مشکوک شده اونم شوهر من ک اصلا بهم کار نداشت می‌گفت ازت مطمینم ، کاری کرده گوشیمو میگرده و...، از دست فضولی های این دختر پیج فیک زده بودم حالا شوهرم میگه معلوم چه غلطی می کنی و...بعد شدیدا وابسته اینا شده هیچ جا بدون اینا نمیره ، زنش خودش میچسبونه به شوهرم هر هر کر کر می‌کنه شوهرش هیچی نمیگه تازه کیفم می‌کنه اونوقت رابطه مارو خراب کرده ، خودشون بچه دارن ، می‌دونه شوهرم حساس و ما بچه نداریم کرم می‌ریزه بچش می‌فرسته هی سمت شوهر من ، انقد هرهرمرکر کرد حرصم گرفت به شوهرم گفتم گوشه کنار ،که انقد با این گرم نگیر این زن لاس میزنه، بهش برخورده اومده خونه خون به پا کرد

وقتی پریود میشم، هیچکسی اندازه ایمپو هوای منو نداره  

2124
2050
خیلییییییی بیشعوره؟رابطتو قطع کن باهاش  اگه نه برو با شوهر اون هر هر کر کر کن ببینم خوششون میا ...

می کنم شوهرم میگه چطور خودت میخندی چیزی نیست من بخندم حرف میزنی

نباید تو مهمونی میگفتی ولی تو خونه باید تذکر جدی میدادی و رابطتون باهاشون به صفر میرسوندید

قبل رفتن تذکر داده بودم ولی وقتی زن شروع کرد همه چی یادش رفت

همون لحظه که سر کرد توی گوشیت واسه بار هزارم، باید میخوابوندی توی گوش خانمه تا برق از کله ش بپره.

اشتباه کردی کوتاه اومدی ، این دقیقا ازوناس ک باید موهاشو پیچ بدی دور دستت و بچرخونیش دور خودش.

تاپیک جوشن کبیر•••• چهارتا ذکر قرآنی آرامش بخش که توی‌ زندگیت معجزه ها میکنه :حسبنا الله و نعم الوکیل (برای  وقتایی  که ترس  و اضطراب  داری)••••لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین(وقتی خیلی ناراحتی و دلت گرفته)•••••افوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد(برا وقتایی که میخوای خدا مکر و حیله دیگران رو در حق تو خنثی کنه)••••ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله (برا وقتایی که طالب زیبایی در دنیا هستی)
بابای منم همینطور  انگار ک زنا ناموسش بودن  نمیدونم ولی زنه رو بشون سر جاش  ب جهنم ...

ببین عصبی شدم تو ماشین گفتم با من حرف بزن چه خبر چندبار وسط حرفشون پریدم روش اونور کرد ادامه داد

قبل رفتن تذکر داده بودم ولی وقتی زن شروع کرد همه چی یادش رفت

اگه از طرف شوهرت نمیتونی کاری کنی،به زنه جدی بگو اگه دیدی بدتر کرد به شوهرش بگو،جوری بهش بگو که به غیرتش بربخوره و بهش بگو بهتر روابطتون تموم بشه

همون لحظه که سر کرد توی گوشیت واسه بار هزارم، باید میخوابوندی توی گوش خانمه تا برق از کله ش بپره. ...

ی تو گفتم شوهرم انگار اون زنش بهش برخورد ، ازونروز هم قاطی کرده هرشب گوشیمو چک می‌کنه میگه بالاخره دستت رو میشه

اگه از طرف شوهرت نمیتونی کاری کنی،به زنه جدی بگو اگه دیدی بدتر کرد به شوهرش بگو،جوری بهش بگو که به غ ...

شوهرش فتنه تر ،بگم بدتر می‌کنه ، شوهرش ازین قضیه داره لذت میبره

1718