2137
2106
عنوان

قیافه این پسره چطوره + عکس

1250 بازدید | 95 پست

اونایی که از  رو قیافه میتونن تشخیص بدن چجور ادمیه بگن 

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

خوبه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد،دوست داشتی، برای آرزوم صلوات بفرستید🌸                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              🌱 🌳🌱 🌳🌱🌳 🌱🌳🌱🌳🌱🌳🌱                                                

@بانوی_اردیبهشت26  

@pariyajoooon  

@توسکا_67  

@آناتا  

@بارلین    

سعی کنید تووی چت و کامنتتون، حتما از ایموجی استفاده کنید:) اونم ایموجی درست و مرتبط با جمله تون! چون خیلیا جملاتِ بدون ایموجی و شکلک:) رو با لحن جدی میخونن! و همین موضوع گاهی اوقات باعث سوء تفاهم و برداشت اشتباه از جمله تون میشه! :) گاهی وقت ها، ی ایموجی ارزش هزاران واژه رو داره:)) وقت هایی ک کلمات کم میارن، ایموجیا وارد میدون نبرد میشن😁💪🏻 بذارید اونا ب جای کلمات صحبت کنن😢🥺💙                                                         آی ام #مدافع_حقوق_ایموجی_ها😢💙
2050
2087
نسبتشم باهات حدس بزنیم یاخودت میگ

معمولا قیافه کی برای آدم مهمه؟؟

آفرین خودشه😄

فقط 42 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍                                                                                                ♥️زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟
1718