2737
2734
عنوان

عوارض مطالعه

269 بازدید | 40 پست

من زیاد مطالعه میکنم شبا بعد ۱۲ تا ۲ شب رمان میخونم 

صبح ها هم‌کتاب پزشکی میخونم چون علاقه شدیدی دارم 

یا کتاب انگلیسی میخونم ... 

عوارض داره کتاب خوندن ؟

چون وقتی میخونم احساس ارامش دارم انگار وارد دنیای جدیدم

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه 😐

پس چرا دوستام میگن مثل ننه ها هستی 

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن
2738

مراقب چشمهات باش . و اینکه حتما نشستن صحیح داشته باشه و گردنت و کمرت رو مراقب باش . موفق باشی .

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم

ن والا چ عوارضی🤥

ولی رمان زیاد نخون کلا ، انقد میری توی جو و فضای خیال بافی و معتادش میشی از درس و اینا عقب میوفتی .

بازم هرجور خودت میدونی گلم

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
چه عوارضی داشته باشه خیلیم خوبه.خانه دارین؟رشته خودتون چیه؟

من ۱۶ سالمه 

رشته ام تجربیه

اگر از طریق گوشی می خونی ممکنه عوارضی چون چشم درد و گردن درد داشته باشه

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2706