2733
2734
عنوان

کسی بدون کالری شمار لاغر شده؟

91 بازدید | 9 پست

من ناهارم اگه برنجی باشه ۶ قاشق 

سنگک ۲ کف دست 

میان وعده هم ۲ واحد چون بدون میوه نمیتونم 

خورشت هم ۳ قاشق و مرع هم باشه سینه را به ۴ قسمت تقسیم میکنم میخورم 

تحمل کالری شمار را ندارم

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه‌ک

من وسواس فکری دارم 

چون خودم عاشق مطالعه ام وقت ایت چرت هارا ندارم

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن
2731
من وسواس فکری دارم  چون خودم عاشق مطالعه ام وقت ایت چرت هارا ندارم

برای وسواس فکریت برو‌دکتر گلم

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
به نتیجه نمیرسی عزیزم‌ روی اصول با کالری شماری شروع کن

کالری شمار کرفس نصب‌کردم ولی بلد نبستم باهاش کازکنم

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
من وسواس فکری دارم  چون خودم عاشق مطالعه ام وقت ایت چرت هارا ندارم

کلا پنج دقه وقت میگیره 

شما ک خوب داری میخوری ثبتم کنی عالیه دیگه 

حتما کالری شمار نصب کن 

من یک دقه بعد هر وعده وقت میزارم وارد میکنم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738

من همه این راهارو رفتم از کالری شماریم خسته بودم و خوشم نمیومد.ولی بعد کلی تلاش و تقلا دیگه آخرسر دوباره رو آوردم به کالری شماری ناچارا. چون واقعا نمیتونستم غذامو مدیریت کنم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️