2733
2734

هفته ۲۴ بارداری بودم ک رفتم سونو و گفتن ک هماتوم کاملا جذب شده و حتی یک ذره هم ازش نمونده😃 کلی خوشحال شدم و خداروشکر کردم🥰

خود دکتر سونو باورش نمیشد، تعجب کرده بود، میگفت اگه سونو قبلی پیش خودم نیومده بودی، فکر میکردم اندازه لخته رو اشتباه کرده

دکتر خودم گفت، من ک مطمئن بودم جنین سقط میشه،ولی واقعا هرچی خدا بخواد همونه و هیچ چیز بحرف ما دکترا نیست😂

خلاصه... الان هفته ۲۶ رو تموم کردم و وارد هفته ۲۷ شدم😉 و خدارو شکر نینی هم از همه نظر سالمه و مشکلی نداره😍

فقط دکتر محض احتیاط، برای جلوگیری از زایمان زودرس، آمپول پرولوتون برام تجویز کرده، هفته ای یکی...

میشه خواهش کنم یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرستین😔ممنونم🌹

اگه خدایی نکرده توی سونو گفتن هماتوم دارین، اصلا نترسین و هیچ استرسی نداشته باشین و بهش اهمیتی ندین، خودش جذب میشه🤗

البته منظورم این نیست ک کلا به بیخیالش بشید، منظورم اینه ک جدی نگیرینش،،، در عین حالی که خیلی مراقب خودتون هستین و مواردی ک گفته شد، رعایت میکنین.

انشاءالله همه مادرای باردار، بارداری راحت و سالمی داشته باشن و نینی شونو صحیح و سالم بغل بگیرن 😍🤩🥰

التماس دعا❤

میشه خواهش کنم یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرستین😔ممنونم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم. کلا نگران شدن برای هماتوم کار بیخودیه. مگه جفت خودش چیزی بیشتر از یه بافت خونیه؟؟؟خوب زیرشم ...

خانما آیا درسته که میگن مسأله هماتوم بیشتر برای بارداری سر پسر اتفاق می‌افته؟

2731
2738

سلام خانوما من بخوبي متوجه نگراني هايي كه دارين هستم حق هم دارين چون آدم بالاخره يه پروسه اي رو طي كرده تا بچه دار بشه و الان دچار ترس و اضطراب ميشه وقتي يه جايي كه نبايد الان دچار خونريزي ميشه..حالا خوب گوش بدين اين اتفاق فقط بيست درصد باعث سقط ميشه ولي نگراني شما پنجاه درصد پس اول آروم باشين اين يه اتفاق معموليه توي دوران بارداري به جاي اينكه فحش بدين به هماتوم و از دستش ناراحت باشين،دوسش داشته باشين و باهاش صحبت كنين كه زودتر جذب بشه و بدونين كه اين مهمون ناخوانده اومده تا شما رو شكرگزار تر و صبور تر كنه و چون فعاليت هاتون محدود ميشه اطرافيان هم قدر وجودتون رو بهتر بفهمن و يه فرصتيه كه استراحت كنين كتاب بخونين فيلم ببينين و با خودتون خلوت كنين قبل از اينكه وضع حمل كنين و مشغول بچه بشين ازش تشكر كنين چون اين هديه رو خدا به همه نميده آروم باشين بدونين اين نيز بگذرد…منم گذروندمش

سلام دخترا من اولین بارداریم هست و الان هفته 11 هستم، 3 هفته ست که خونریزی دارم چند دفعه خونریزی شدید داشتم و بهم گفتن احتمال سقط بالاست و فقط شیافت پروژسترون دارم استفاده میکنم کسی مثل من بوده با خونریزی زیاد

2706