2726
عنوان

افسرده شدم 😭

445 بازدید | 44 پست

سلام خانمایی که بچه کوچیک دارین تورو خدا بگین چه جوری به کاراتون میرسید ؟ بچه ام ۴۲ روزشه حتی فرصت نمیکنم حمام برم راستی غسل روز چهلم اسمش چیه ؟ من هنوز حمام چهلم نتونستم برم غذا فرصت نمیکنم درست کنم همش از بیرون تورو خدا چه جوری کاراتونو میکنید ؟ من دست تنهام شوهرمم خونه نمیاد کرونا گرفته البته ممکنه ازش جدا بشم به زودی دارم دیوونه میشم خواب درست حسابی هم ندارم 😭😭

غسل نفاس

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

چون کرونا داره؟

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولش همینه دیگه به مرور راحت تر میشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

وااای دوسه ماه اول فاجعه س فقط باید تحمل کنی 

نه مُردم از دوریت   نه زندگی کردم ....                                              آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ؛ اما دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم 💔

عیب نداره عزیزم  کسی از خانوم بچه دار توقع نداره زندگیش گل و بلبل باشه بعد اگه می تونی یه مدت برو پیش خانوادت تا شرایطت بهتر شه بعد هم بچه همینه عادت می کنی من دخترم یک سال و نیم هنوز نمی تونم اونجور برسم به کارام یعنی بعضی وقت ها غذا هم به زور درست می کنم وقتی خوابه به کارات برس حمام هم شب وقتی خوابش سنگینه سریع برو زود بیا 

نه چون دروغگوا خیلی حتی مطمئن نیستم کرونا داشته باشه احساس میکنم میخواد از گریه های بچه فرار کنه&nbs ...

😕😕

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706