2703
2553
عنوان

بچه نمیخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم شاید

من کلا کاری ندارم به اینکه بخوای بچه بیاری یا نه..ولی اینهمه احساس منفی، باید یه فکری به حالش کنی..از پا درت میاره

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
2720
2714

من برخلاف بقیه دوستان منفی بافی توجملاتتون ندیدم

چون به نظرم آدم مثل شماباشه و قبل بچه دارشدن نگران تربیت ومسئولیت سنگین بچه داری باشه، خیلی بهترازاینه‌که پشت هم بیاره وبدون اینکه به آینده بچه ها فکرکنه فقط بگه خدا بزرگه و خودش روزیشو میده

منم حرفای تو رو همش با خودم میگم ، دنیا خیلی ناامنه اگه اتفاقی بیفته و من نباشم و بچه م با سختی بزرگ بشه .....بعدش میگم اگه بدنیا بیارمش و دنیا رو واسه همه قشنگتر کنه چی، اگه خودش دلش بخواد بدنیا بیاد چی، اگه دوست داشته باشه توی این دنیا ماجراجویی کنه .....و اینکه من دلم میخاد مثل خودم بدنیا بیاد

زنده باشن اصلا نمیتونم درکتون کنم.  

فدای مهربونیت.......

راستش منم نتونستم این حجم از دلایل شما رو درک کنم🌹🌹🌹 با این حال هرکس برای زندگیش برنامه داره...وبه خودش مربوطه رفتارش....

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.
2706