2726

گوشیمو به اسپیکر متصل کرده بودم تو کلاس 

(جدیدا یه اهنگ دانلود کردم که خیلی از ریتمش خوشم اومد ولی فرصت نشد برم ترجمه شو بخونم)وقتی گذاشتم  دوستم گفت معنیش خوب نیس ،منم با خودم گفتم شاید کسی متوجه نشه (ن که خودم زبانم ضعیفه😂😑).بعد چند لحظه خودمم خیلی پشیمون شدم ،همینکه خاموش کردم گوشیمو ،همزمان یکی از بچها(پسره) گفت کی وصله ؟!😶بعد کسی جواب نداد ،گفتش حالا چرا قطع کرد ،فقط اهنگو عوض میکرد (متاسفانه زبانش خوب بود و متوجه شده انگار)

منم دیدم اگه نگم بیشتر از این ضایع میشم  

گفتم من وصل بودم ولی نمیخام دیگه اهنگ بزارم یکی دیگه متصل شه

بچها من خیلی خجالتیم ،خیلی حس بدی بهم دست داد (مخصوصا که طرف پسر هم بود زیاد چشم تو چشم میشیم ،حالا فکر میکنه از قصد گذاشتم و دختر بی خیالی هستم)

از اون طرف هم دوستم به سوخی گفت حالا میگه بیحیایی 

من رو این جور مسائل خیلی حساسم ،چون همیشه سعی کردم سنگین و باوقار باشم

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

اسم آهنگ پلیز

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب ریدی خانومه با وقار😂😂

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

اسم اهنگ چیه؟ بگو ببینم در چ حد بد بوده😐

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
خب ریدی خانومه با وقار😂😂

ناجور😂😓دلداری بده 

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

نکنه آهنگ یو ساچ آ.....؟😐

من از ریتمش خوشم میاد

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
اسم آهنگ پلیز

اسم اهنگi wanna be your slaveبود

میخواستی نگی من بودم😐😑

یه دفعه ای گفتم

اخه انتظارشو نداشتم😭

2706