2129
2106

گوشیمو به اسپیکر متصل کرده بودم تو کلاس 

(جدیدا یه اهنگ دانلود کردم که خیلی از ریتمش خوشم اومد ولی فرصت نشد برم ترجمه شو بخونم)وقتی گذاشتم  دوستم گفت معنیش خوب نیس ،منم با خودم گفتم شاید کسی متوجه نشه (ن که خودم زبانم ضعیفه😂😑).بعد چند لحظه خودمم خیلی پشیمون شدم ،همینکه خاموش کردم گوشیمو ،همزمان یکی از بچها(پسره) گفت کی وصله ؟!😶بعد کسی جواب نداد ،گفتش حالا چرا قطع کرد ،فقط اهنگو عوض میکرد (متاسفانه زبانش خوب بود و متوجه شده انگار)

منم دیدم اگه نگم بیشتر از این ضایع میشم  

گفتم من وصل بودم ولی نمیخام دیگه اهنگ بزارم یکی دیگه متصل شه

بچها من خیلی خجالتیم ،خیلی حس بدی بهم دست داد (مخصوصا که طرف پسر هم بود زیاد چشم تو چشم میشیم ،حالا فکر میکنه از قصد گذاشتم و دختر بی خیالی هستم)

از اون طرف هم دوستم به سوخی گفت حالا میگه بیحیایی 

من رو این جور مسائل خیلی حساسم ،چون همیشه سعی کردم سنگین و باوقار باشم

قهرمان خودت باش🍃💖🐦 تروخدا اینقدر لایکم نکنید ،با هزار آرزو میام اعلاناتمو باز کنم ببینم ریپلای شدم ولی دریغ از یکی ،به جاش می بینم شونصدتا لایک شده نظرم ،ولی بدردم نمیخوره     آی اَم یک عدد کاربر مهربون صلح طلب😁💖

اسم آهنگ پلیز

ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃I purpleyou💜با هرکی مثل خودش✌🏻بین زندگی کردن و زنده موندن تفاوت هست،چند روزی ک باقی مونده رو زندگی کنیم.💫

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خب ریدی خانومه با وقار😂😂

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2124

اسم اهنگ چیه؟ بگو ببینم در چ حد بد بوده😐

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بچه نیست..مجردم بخدا😐😂 اگه نظر مخالف داری لطفا منو تگ نکن نظر شماهم محترمه و بحث کردن با من و بی ادبی به هررر نحوی فقط شخصیت نداشته ی شمارو نشون میده. پس اگه میخای تگ کنی برای بحث بدون من حوصله این چیزا رو ندارم فضای مجازی برای پر کردن اوقات فراغته ن چیز دیگع نه اعصاب خودتونو خورد کنید ن دیگرانو.باتچکر

حالا همشو بی خیال 

من دلم کلاس خواست 

درس خواست 

بیرون خواست

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خب ریدی خانومه با وقار😂😂

ناجور😂😓دلداری بده 

قهرمان خودت باش🍃💖🐦 تروخدا اینقدر لایکم نکنید ،با هزار آرزو میام اعلاناتمو باز کنم ببینم ریپلای شدم ولی دریغ از یکی ،به جاش می بینم شونصدتا لایک شده نظرم ،ولی بدردم نمیخوره     آی اَم یک عدد کاربر مهربون صلح طلب😁💖
2050

نکنه آهنگ یو ساچ آ.....؟😐

من از ریتمش خوشم میاد

ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃I purpleyou💜با هرکی مثل خودش✌🏻بین زندگی کردن و زنده موندن تفاوت هست،چند روزی ک باقی مونده رو زندگی کنیم.💫
اسم آهنگ پلیز

اسم اهنگi wanna be your slaveبود

میخواستی نگی من بودم😐😑

یه دفعه ای گفتم

اخه انتظارشو نداشتم😭

موضوعت شبیه منه منم ی روز خواستم ی فیلم دانلود کنم بلد نبودم تو لب تاب دانلود کنم به خواهر پسری که دوسش دارم گفتم برام دانلود کن اونم گفت بلد نیستم و میبرم برادرم برات دانلود کنه رفت اسم فیلم رو به پسره گفت برادرش هم بهش گفته الله اکبر این فیلم صحنه داره حالا پسر عموش هم تو اتاق بوده اونم گفت استغفرالله 

آبروم رفت 🥲

نکنه آهنگ یو ساچ آ.....؟😐 من از ریتمش خوشم میاد

ن

موضوعت شبیه منه منم ی روز خواستم ی فیلم دانلود کنم بلد نبودم تو لب تاب دانلود کنم به خواهر پسری که د ...

اره تاپیکتو یادمه

خیلی حس بدیه 

مخصوصا که تو این بادیا نباشی و از  رو بدشانسی تو موقعیتش قرار گرفته باشی😑

1718