2726
عنوان

کسی ترکی بلده؟

280 بازدید | 34 پست

Zaten hiç sevmediki.....

معنیش چیه 

مررسی😁🌸

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والله هسادبیازحالم یوخدی،این معنیش چیه

هیچی یکم بی حالم یا حالم بده 

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍

بیشتر ترکی استانبولی هست 

ذاتاً دوست نداره

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل •| دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ دانی که پس از عمر چه ماند باقی مهر است و محبت است و باقی همه هیچ   بعضیا یه جوری میگن ما خوشگلیم انگار اونارو خدا کشیده ما رو جعفر هفت ساله  دنیا اگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت. دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود...شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من بدون من! دیروز گرچه سخت ...امروز هم گذشت ...طوری نمیشود ...فردا بدون من!
تازتن هیچ دوست نداشتم من مترجم زبان ترکیه هستم

جات تو این قلب پردردمه ب ترکی چی میشه

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2706