2733
2734
عنوان

کسایی که طبیعی جلوگیری میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 5090 بازدید | 212 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من الان هفت هشت ماه میشه که یک هفته به پریود کلا جلوگیری نداریم حتا طبیعی و باردار نشدم  منم پ ...

نمیددنم مال منم تقریبا امون ۲۷ تا ۲۸ روز ولی رفته بودم سونو  گفت پریودت گی گفتم ۳ روزی مونده گفت تخمک در حال ازاد شدن خودم تعجبم کردم .گفت خیلیا هستن چند بار در ماه تخمک آزاد میکنن خیلی طبیعی

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
نمیددنم مال منم تقریبا امون ۲۷ تا ۲۸ روز ولی رفته بودم سونو  گفت پریودت گی گفتم ۳ روزی مونده گف ...

وااای 😂 

من تو دوران عقدم یهو اینجور نشم😂😂😂😂😂 

آخه تا حالا ک نبوده فکر نکنم آخر ماه تخمک آزاد کنم 

من زمان تخمک گذاریم درد تخمدان و ترشح دارم کاملا متوجه میشم 

وااای 😂  من تو دوران عقدم یهو اینجور نشم😂😂😂😂😂  آخه تا حالا ک نبوده فکر نکنم آخر ما ...

منم داشتم الان درد ندارم کمتر شده البته من ۳۷ سالمه ولی نکن خواهر من کار دست خودت ندی🤣😂🤣🤣یکم صبر کن خخخ تا عروسی

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
2738

من بعد ۱۳سال یه بارم این ریسکو انجام ندادم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

من ک دوساله ازدواج کردم جلوگیری طبیعی بوده مشکلیم پیش نیومده🙂

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

طبیعی جلوگیری نکنید

من با دو روش جلوگیری همزمان باردار شدم بعد شما میخواید به طبیعی اعتماد کنید؟ نکید

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
ارژانسی نه ال دی خواهرشم همین مدلی پیشگیری میکنه چهاردونه  قرص  قبل رابطه چهار دونه هم بعد ...

این روش من درآوردی شونه،، بدنشون بهم میریزه که، ینی هربار اینکارو میکنن، دیگه نمیدونن چ آسیبی ب خودشون میزنن

آخه قرصم عوارض داره. میشه مثلا یه ماه بخورم بعد دو ماه نخورم دوباره یه ماه بخورم و...؟ 

میتونی 3ماه قرص بخوری دوباره 3ماه استراحت بدی طبیعی یا کاندوم، دوباره 3ماه بعدی قرص،، یک ماه یک ماه نه خوب نیست

2706