2737
2734

والا راستش اهل نماز و روزه ایناس ولی خیلی توپن ولی ب یه سری چیزاس شک‌ کردم یکی اینکه میگه ۶ ماه ایرانه ۶ماه دبی البته مشکلی تا اینجاش ندارم اما میگه ۶/ ماه رو تنها دبی هستش و دبی خونه داره و وقتی ازدواج کنه با من می‌ره دبی اما گف یکی دوهفته کار میکنم حالا نمیدونم بامنم یکی دوهفته انگار میخاد بره ولی شک کردم آخه یه پسر جوون یه خونه تو دبی تاره مجردی ۶/ ماه میمونه یکم مشکوکم وگقت یه ساله تصمیم ب ازدواج گرفته یکم ترسیدم نکنه با کسی تو اون خونه .... خیلیم توپن حتی گف هفته پیش ترکیه بوده میترسم یکم  چیکار کنم ؟

ممكنم هست بوده باشه با كسي 

چيز عجيبي نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش همه چی به پول نیست. 

آرامشم تو زندگی لازمه. 

شما از الان ارامش نداری چه برسه به بعد ازدواج. 

اگه برات خیلی مهمه چجوری تو اون خونه زندگی میکرده بهتره رک و راست باهاش حرف بزنی.اگه به نتیجه نرسیدی جواب منفی بده. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2728
خدا عالمه

ولی واقعا نمیشه قصاوت کرد فقط چند مدت باهم رفت وامد وگفتگو داشته باشید چند جلسه برید مشاوره اگر همه چی اوکی بود عقد و ازدواج زود تصمیم به ازدواج یا رد کردن خواستگار نداشته باشید

2738