2733
2734
اسی لیزیک که برات انجام نمیدن چون قدیمیه  اگه بخوای یا لازک میتونی انجام بدی یا فمتو لیزیک یا ...

اره اسمش نوشته لازک prk توی نامه ای که دادن برابیمارستارن.شماانجام دادی؟ میدونی توی پریودی چطوره میشه انجام دادیانه؟

پروفایلم عسکه عجقمه ب شما چه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اسمش نوشته لازک prk توی نامه ای که دادن برابیمارستارن.شماانجام دادی؟ میدونی توی پریودی چطوره میش ...

من فمتو اسمایل انجام دادم 

فکر نکنم ربط به پریودی داشته باشه 

یه عمل سراپاییه

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈
من عمل فمتو اسمایل کردم .  حدودا ۵ ساعت بعد عمل دیدم عالی شد  هزینش ۱۰ ملیون  البته ...

میگن این روشه بهبودیش سریعتره و دردبعدازعملشم کمتره درسته؟ای کاش برامنم انجام میدادن ۸تومان که میخام بدم برالازک ۲دیگه هم روش😫

2728
میگن این روشه بهبودیش سریعتره و دردبعدازعملشم کمتره درسته؟ای کاش برامنم انجام میدادن ۸تومان که میخام ...

لازک شده ۸ تومن؟؟؟

برج ۱۲ سال ۹۹ دکتر گفت لازک ۴ و نیم ملیونه 

من پیش میثم میرعشقی عمل کردم بیمارستان نور تهران 

عزیزم اگه پولشو داری فمتو کن خیلی باارزشه 

نه پانسمان داره نه رفت و آمد . ۵ ساعت بعد عمل چشات مثل عقاب می بینه و فرداش باید بری دکتر چشاتو معاینه کنه بعدش دیگه کلا مرخصی 

لازک شده ۸ تومن؟؟؟ برج ۱۲ سال ۹۹ دکتر گفت لازک ۴ و نیم ملیونه   من پیش میثم میرعشقی عمل ...

اخه میگن دکتر برات تشخیص میده دکتربهذمن گفتprk.😫

اره منم به قیمتش اعتراض کردم دکترگفت تا قبل از عید۴الی ۵بودیهورفت بالا

اخه میگن دکتر برات تشخیص میده دکتربهذمن گفتprk.😫 اره منم به قیمتش اعتراض کردم دکترگفت تا قبل از عی ...

دکتر بهم گفت میتونی  prk کنی ولی اگه از لحاظ مالی مشکلی نداری فمتو اسمایل  هم میتونی کنی که من انتخابش کردم 

دوستمم فمتولیزیک کرد 

دکتر بهم گفت میتونی  prk کنی ولی اگه از لحاظ مالی مشکلی نداری فمتو اسمایل  هم میتونی کنی ک ...

شایدم اینجاانجام نمیدن بخاطرهمین پیشنهادش ندادن😥

2738
من عمل فمتو اسمایل کردم .  حدودا ۵ ساعت بعد عمل دیدم عالی شد  هزینش ۱۰ ملیون  البته ...

اره اسمایل عالیه.واسه چشمای من نمیشد ، دکتر به من گفت پی آر کی کنم 

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔