2726
شماره چشمت چند بود عزیزم! من چشمم شمارش ۱ونیم و ۲ هس ولی میترسم عمل کنم باز برگرده 😐

من نزدیک ۴ بود خیلی ضعیف بودم 

نه فکر نکنم برگرده دیگه  روزای اول باید خوب مراقبت کنی 

انشالا که برنمیگرده

بخیه نمیزنن با لنز پانسمان میکنن بعدش بهت ویتامین سی قوی و مسکن و اینا میده فوقش یه هفته ای خوب میشه ...

عه فک کردم بخیه میزنن بعدلنزو میذارن.فقط میخام که این روزا سریع بگذرن😫

پروفایلم عسکه عجقمه ب شما چه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عه فک کردم بخیه میزنن بعدلنزو میذارن.فقط میخام که این روزا سریع بگذرن😫

نترس عزیزم فوقش ۱۰ دقیقه زمان میبره نباید استرس داشته  باشی اصلا تا قرنیت صاف دربیاد دکتر مطمئنی رو انتخاب کن که بهش ایمان داشته باشی و استرستو از بین ببره

😫کاش میشد. میگم یعنی الان بنظرت پریودی تاثیرنداره؟😬 حالا منشی دکتره پسرهس رومم نمیشه ازش بپرسم

تاثیر نداره ولی ببین من روز اول چند ساعت بعد از عمل چشمم میسوخت خیلی. فکر کن تو اون شرایط مثلا میتونی بری دسشویی نوار ... عوض کنی به نظافتت برسی؟ و اینکه چند روز نباید اصلا حموم بری

.از این لحاظ یکم‌سخته اگه مشکلی نداری خودت حله

نترس عزیزم فوقش ۱۰ دقیقه زمان میبره نباید استرس داشته  باشی اصلا تا قرنیت صاف دربیاد دکتر مطمئن ...

والا ایقدگشتم بلاخره گفتن این دکتره بهترینه البته توی استان خودمون منظورمه..ولی خوب شدگفتی درمورد استرس و صافی قرنیه ها😱

تاثیر نداره ولی ببین من روز اول چند ساعت بعد از عمل چشمم میسوخت خیلی. فکر کن تو اون شرایط مثلا میتون ...

پریودیام دردندارم ولی درستم میگی فک کن روزای اول پریودی باشه وهی بخای نوارعوض کنی اونم توی تاریکی وبا یه عینک روچشم و کلی اشک که میباره😂بیخیال کنسلش میکنم میذارم هفته اینده😌👌

جراحی و پانسمانم داره

ن بابا هیچییییییی

فقط و فقط ب لحظه ی بعد عمل فک کن

دنیات ب دو قسمت تقسیم میشه قبل عمل و بعد عمل.وقتی از میگن برو انگار دوباره متولد شدی اونقد حس اش قشنگه ک هرچی بگم درک نمیکنی تا بهش برسی

خیلیییی دوست داشتم‌اون لحظه رو

ن بابا هیچییییییی فقط و فقط ب لحظه ی بعد عمل فک کن دنیات ب دو قسمت تقسیم میشه قبل عمل و بعد عمل.وق ...

خودم عمل کردم  یه لایه نازک از قرنیه رو کنار میزنن لیزر میکنن برش میگردونن سرجاش با لنز پانسمان میکنن واست یه هفته بعدم برش میدارن  

خودم عمل کردم    یه لایه نازک از قرنیه رو کنار میزنن لیزر میکنن برش میگردونن سرجاش با لنز ...

الان میگی پانسمان استارتر فک میکنه دورتا دور کله اش رو باند میپیچن😄😄 بابا لنز میزارن چیز خاصی نی

عالی ...من مهرپارسال عمل کردم با ازمایش ها و عینک افتابی برام ۶تومن در اومد خیلی راضیم  تا یک‌ ...

من عمل فمتو اسمایل کردم .  حدودا ۵ ساعت بعد عمل دیدم عالی شد 

هزینش ۱۰ ملیون 

البته روش جدیده

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈

اسی لیزیک که برات انجام نمیدن چون قدیمیه 

اگه بخوای یا لازک میتونی انجام بدی یا فمتو لیزیک یا فمتو اسمایل 

اینو دکتر تشخیص میده 

ولی اصلا نگران نباش نه درد داره نه ترس 

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈
2706