2737
2734
ربطی به نتیجه عمل نداره ولی ممکنه خودت اذیت بشه چون به هرحال یکی دوروز اول یکم‌سوزش چشم داری اذیت می ...

نه فک کنم اذیت بشم چون پریودیام دردواینا ندارم.اره میتونم عقب بندازم اما میخاستم این هفته بشه واین هفتم احتمالا پریودمیشم😥

پروفایلم عسکه عجقمه ب شما چه  
ماههاست استرسش رو دارم😥حتی میگم شایددکتر یه لحظه دستش لرزید ودستگاه پرید توچشمم وکور بشم😨😂

نه بابا اصلا اینجوری نیس عزیزم یه لحظه دستگاه رد میشه و تموم هیچ اتفاقی نمیفته ده دقیقه بیشتر نیس

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر هزینه شد الان راحت راحت شدین عوارض نداشت

عالی ...من مهرپارسال عمل کردم با ازمایش ها و عینک افتابی برام ۶تومن در اومد

خیلی راضیم  تا یک‌ماه دیدت یکمی تاره ولی بعد دوماه خوب خوب میشی واقعا عالیه انجام بده پشیمون نمیشی ، نه بیهوشی داره نه بیحسی هیچی...فقط یه لنز توی چشمت میزارن و بعد ده روز برش میدارن تمام

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2728
ماههاست استرسش رو دارم😥حتی میگم شایددکتر یه لحظه دستش لرزید ودستگاه پرید توچشمم وکور بشم😨😂

دستگاه ثابته چسبیده با پایه به زمین فقط یه نور لیزر به چشمت میتابونن و تمام کلش واسه من ۵دقیقه شد، علافیش واسه تو نوبت واستادن برای ازمایشا و توی صف موندن بود( تانوبتم بشه و برم‌تو اتاق لیزیک)

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2738
من نبودم ولی دکترم بسیار دکتر خوبی بود و این عمل هیچ کار خاصی نمیخواد که قبلش انجام بدی راحتتر از ع ...

اره حتی تو نامه ای هم که دادن ببرم بیمارستان چیزی درمورد پریودی ننوشته اما باز نگران شدم☹والا فیلماش که خیلی ترسناکه😫

دستگاه بپره؟🤣🤣 ی نور هست میگن نگاه کن بهش فک کردی با اره و قیچی میفته ب جون ات؟؟🤣🤣

عزیزم دستگاه های جدید پیشرفته هستن درصورت بروز چنین مشکلی سریعا خاموش میشن

اره حتی تو نامه ای هم که دادن ببرم بیمارستان چیزی درمورد پریودی ننوشته اما باز نگران شدم☹والا فیلماش ...

نه!!!! فکر میکنی وقتی بری و بیای میفهمی چقدر الکی جوش میزدی

دستگاه ثابته چسبیده با پایه به زمین فقط یه نور لیزر به چشمت میتابونن و تمام کلش واسه من ۵دقیقه شد، ع ...

اوهذحداقل از بابت پریدن دستگاه توچشمم خیالم راحت شد😁مگه توی بیمارستانم دوباره ازمایش میگیرن؟پس چرا میگن نمیخادناشتا باشی؟

2706