2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

داستان چیه؟

داستانِ چی؟

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2720
پدر و مارگدرتون. جالبه برام

منظورتونو نمیفهمم

داستانشو تعریف کنم؟

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
نه باهمیم ولی این مساله یک بحران شد تو زندگیم که چهار سال طول کشید تا کمی آتیشم بخوابه بارها افتاد ب ...

خوب عزیزم به خاطر بچه‌ات ببخشش وآدم قبلی شو تو روحیه بچها اثر خیلیییی بدی داره واین حس تو رو نسبت به پدرشون که باید پشتوانه زندگیشان باشه انتقال میده😔

2714
خوب عزیزم به خاطر بچه‌ات ببخشش وآدم قبلی شو تو روحیه بچها اثر خیلیییی بدی داره واین حس تو رو نسبت به ...

تو این مورد واقعا نمیدونم بخشش یعنی چی یادم رفته بخشیدن چه شکلیه اصلا فکر میکنم بخشيدن مقداریش ناخوداگاهه و من از پسش برنمیام 

میدونی اگر تا این حد از عشقش به خودم مطمئن نبودم شاید کمتر میشکستم ولی منو با حرفها و کارهاش بالا برد خیلی بالابرد و یهو زیر پام رو خالی کرد خورد شدم

،،
تو این مورد واقعا نمیدونم بخشش یعنی چی یادم رفته بخشیدن چه شکلیه اصلا فکر میکنم بخشيدن مقداریش ناخود ...

ببین عزیزم اون نفری که عزیزش رو جلوی چشمش میکشن وقاتل بالای دار میبرن ولی بخشیده میشه حس اون خانواده مقتول چیه ؟مگه از قتل هم بابل تر داریم ؟پس چطوری هست که کسی که جون عزیزشون رو گرفته میبخشن؟با خدا معامله کن بگو خدایا به خاطر لوهان بخشیدمش وآدم قبلی میشم تو هم زندگی و بچهای منو حفظ کن که این بزرگترین چیزه،🥰😘

2706