2737
2739
عنوان

دقیقا الان 37 روزه خواهر زاده هام مهمانن😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 193526 بازدید | 1103 پست
بقران آره، وآلله دختر برادر شوهرم خواست بیاد شوهرم گفت حوصله ندارم مغازه دار هست گفت شب میخام آرامش ...

چرا واقعا بعضیا ب فکرشون نمیرسه ک نباید انقدر طولانی جایی وایستن ؟ 

چقدر عجیبن این دسته از ادم ها 

واقعا ک 

خدا صبرت بده بهترین راه همونه که با دکترش حضورا صحبت کنید اتفاقا خوب شد که نوبت دکتر رو فردا گرفت چون شما وقت دارید برید با دکتر در میون بذارید بالاخره اون هم دکتر روانشناس هست و خوب درکتون می‌کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان قرار بود برن دکتر حالا صداشون میزنم پاشید برید با تمام خونسردی خواهر زاده ام میگه نوبت زدم واسه ...

ادم ب پرویی اینا ندیدم

اینهمه گفتین نرفتن ب روی مبارکشونم نمیارن

باور کن دو سه روز که سهله اینا دوسال باهاتونن

دین در شرایط عادی گفته فکر کنم نه بیماری.  با اجاره سوئیت و کمک کردن دختر تو کارای خونه موافقم ...

منم گفتم مقصر بقیه هم هستن این خانم به شوهر خواهرشون گفتن شوهر خواهرشون برداشته میوه و... فرستاده خب این راه حل؟  می رفت با پدرشون مادرشون صحبت می کرد سوئیت اجاره می کردن ی زمانی مادرشون هم می رفت پیششون می موند  بعد ی پرس و جو می کردن ببینن شهر خودشون یا شهرهای نزدیک تر پزشک خوب شاید داشته باشه 

2731
دو تا اتاق داریم که مجبور شدم اتاق دخترم دادم به پسره که مریض هست و خواهرش تو حال وپذیرایی می‌خوابه ...

الان که اونجان بگو ی طب سنتی خوب برن بعضی طبع ها هم افسردگی و... ایجاد کنه شاید مشکاش حل شد دیگه 

احساس میکنم خواهرم بدش نمیاد پسرش از سرش وا شده و براش مهم نیست اینجا هستن فقط میخاد نباشه خونه اش ه ...

به بابات بگو

اینجور که معلومه اینارو نمیتونی از سرت باز کنی

فردا رفتن دکتر خودت ساکشون رو ببند برگشتن که خونتون بده دست خواهره

اونکه مریض نیست نخوای دلش بشکنه

با اون خواهر و خواهرشوهرتم قهر کن

شوهرش بجا تشکر زنگ زده داد و بیداد

خودشم میگه من شوهرمو دوست دارم دخالت نکنین

شایدم عمدا بچه هارو از خونش دور کرده که شوهرش راحتتره معشوقه اش رو بیاره خونه

2738
آره حق داری. ولی خب اون بچه هام گناه دارند.  اگه فردام موندگار شدند زنگ بزن خواهرت بگو بیا این ...

شما میگی اگه وضعشون خوب نبود میگفتم نگه داریشون. مگه ایشون بدهکاره به مهموناش؟ ثواب کردن یعنی چی وقتی شوهرش داره عذاب میبینه. اینکار ثواب نداره که هیچ‌ گناهم داره. ادم باید الویتش همسرش باشه. شما اگه خودت بودی این همه مدت مهمون نگه میداشتی؟ تو حرف راحته تو عمل سخته

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...

استارتر ما هم مشکل  مشابه شما رو داشتیم، پسر خاله ام ۵ ماه اومد خونه ما برای کار پیدا کردن، نمی رفت خونه ش کار هم پیدا نمیشد، خاله م هم به روی خودش نمیاورد که آسایش مارو گرفته، تازه یواشکی برنامه میریختن که بقیه شون خم برای تفریح ببان، اوایل ما خودخوری میکردیم، اما بعد دایی و خاله های دیگه مو واسطه کردیم تا بهشون بگه و اونم برگشت شهرش، قشنگ روانی شده بودیم از بی ملاحظه بودنشون

منم گفتم مقصر بقیه هم هستن این خانم به شوهر خواهرشون گفتن شوهر خواهرشون برداشته میوه و... فرستاده خب ...

آخه شیراز دکتراش خوبند. حرفاتون قبول دارم همش درسته باید تلاشم کنه برای اجاره سوئیت. 

ولی من میگم به خاطر خدا یه دو ماه سختیو تحمل کنه. 

بگه خدایا به خاطر تو میکنم. 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
به خواهر زنگ زدم گفتم من دیگه نمیتونم تحمل کنم خواهرم زنگ زده مادرش گفته محیا عصبی کردین شوهرت بجای ...

استارتر ببخشیدا ببخشیدا خیلی بی عرضه ای

بیش از یکماهه داری ملاحظه خواهرت که انگار اصلا براش مهم نیست زتدگی تو چی میشه می کنی و اون شوهر معلوم الحالش

اونوقت شوهر و دختر بیچاره ت اینوسط بلید قربونی بشن؟؟ 

شوهرت واقعا آقا و باحیاست که تا الان صبوری کرده نمونه ش خیلی کم پیدا میشه

ولی قرار نیست حالا که اون خوبه از خوبیش سواستفاده کنی چون نمی تونی جلو سواستفاده خانواده ت رو بگیری

دخترخواهرت بچه که نیست سن ازدواجشه دیگه

خیلی نیاز به دکتر دارن اون خواهر و شوهر خواهر بی خیالت براشون سوییت بگیرن

ایندفعه رنگ بزن به یه بزرگتر بگو من دیگه به هیچ وجه خودم نمی تونم تحمل کنم زنگ بزنن به دختر خواهرت و خواهرت روونه شون کنن

قبولم نکردن یه سفر یکی دوروزه جور کنید بگید ما می خوایم بریم سفر شوهرمم خوشش نمیاد وقتی نیستیم کسی خونه مون باشه لطفا جایی دیگه رو برای اقامت جور کنید

این خواهر و شوهرخواهرت که من دیدم تشکر که هیچ

انگار طلبکارم هستن

یه کم عرضه داشته باش برای شوهر و دخترت هم همسر و مادر کافی باش

نه اینکه فقط رعایت خانواده ت رو کنی

والا این مدلی خانواده اینقدر پر رو ندیده بودم

احساس میکنم خواهرم بدش نمیاد پسرش از سرش وا شده و براش مهم نیست اینجا هستن فقط میخاد نباشه خونه اش ه ...

خیلی دلم برا خواهرزاده هات میسوزه از سره درموندگی باور کن موندن بسکه نمیدونن چیکار کنن کجا برن کاش میرفتن خونه پدر بزرگشون

✴ فی الواقع خداونـد اِندِ مـرامـ و مـعرفتــ اسـتــ🖇

بچه ها من خودم ماهی 3 تومان درآمد دارم 2 ماه پیش پول ماشینمو گذاشتم تو بانک سودشو میگیرم از وقتی خواهر زاده هام  اینجان از محل درآمد خودم خرج میکنم که جلو شوهرم شرمنده نباشم دختر خواهرم خودش بعضی مواقع میوه و وسایل صبحانه میگیره  تنها بحث من موضوع آرامشم شوهرم و دخترم هست نه مسایل مادی، مسائل مادی اینا به خودشون و پدرشون مربوط هست دختره خودش کارمند هست پدرش کارمند به من مربوط نمیشه هزینه پسرش نمیده اما به من مربوط میشه پدر بی مسولیت شون  بعد 40 روز طلبکارانه صداشو ببره بالا بگه مگه من بیکارم کارت امتحان کنم پس من چی شوهر من چی بیکاره 40 روز باید تحمل کنه خدایی از ظهر تا آلن حرف این مردک قلقلکم میده و خواهرم بیخیال بگه خب بیان خونشون چرا بهشون زنگ نمیزنه همینو بگه 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2706