2726

شوهرم کلافه شده له من غر میزنه بهش حق میدم نمیتونه راحت باشه خواهر زاده هام دختر25 و پسر 23 ساله ان که متاسفانه برادرش مریض هست من یه خاله ام که دلم میسوزه اما پدر هرزه و اشغالشون کلا وظیفه ما میدونه خودش داره هرزه گری میکنه تو شهرستان منم اینجا زیر فشارم نمیدونم چیکار کنم اگه فردا رفتن دکتر دوباره خواستن وایسن چیکار کنم چی بگم بهشون لطفا راهنمایی کنید تو شرایط من چیکار میکردین  😪😪😪😪😪😪

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو بابا بیرونشون کن برن حوصله داری😐😐😐😐😐

دختر عموم یه هفته اینجا بود من داشتم دیوونه میشدم

خدا به داد تو برسه

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

دو تا اتاق داریم که مجبور شدم اتاق دخترم دادم به پسره که مریض هست و خواهرش تو حال وپذیرایی می‌خوابه دخترم روانیم کرده دم دقیقه غر میزنه میخام برم تو اتاق خودم البته تمام این غر زدن ها یواشکی هست و اونا نمیفهمن فقط من دارم خود خوری میکنم 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

پدرشون هیچی خودشون نمیفهمن باید برن و انقدر خونه مردم مهمون نباشن سنشونم کم نیست اخه خواهرت کجاست 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
معلومه خودتم خسته شدی

آره خیلی زیاد از بسکه ناهار و شام آماده کردم 😪😪😪😪

2706