1874
2106

چطوری پیدا کنم تو روبیکا؟ 

که همه دختر باشن قاطی دوست ندارم

کاربری دست دو نفره پس کارآگاه بازی در نیارید  ⁩          میشه برای موفقیتم و رسیدن به هدف هام دوتا صلوات بفرستید؟ خیلی ممنونم    

😑 اطلاعی ندارم 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                        #دختر_استاریم 👑🍭                           آدمک مرگ همینجاست بخند 🙇‍♀️🥀                                  عزیز دل مامانی میدونی ک مامانی واسه دیدنت لحظه شماری میکنه 😉🍒 پس قول بده صحیح و سالم بیای بغل مامانیت 🐣🧡          خدایا تودلیمو به خودت میسپارم 🙇‍♀️🧸
روبیکا مگه گپ و چت داره؟؟ چجوریه؟؟

نمیدونستی ؟ خیلی وقته نزدیک به ۲ ساله 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                        #دختر_استاریم 👑🍭                           آدمک مرگ همینجاست بخند 🙇‍♀️🥀                                  عزیز دل مامانی میدونی ک مامانی واسه دیدنت لحظه شماری میکنه 😉🍒 پس قول بده صحیح و سالم بیای بغل مامانیت 🐣🧡          خدایا تودلیمو به خودت میسپارم 🙇‍♀️🧸

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

تو قسمت عمومی خودشون می نویسند گپ داریم پرو پیوی عضو ات کنند

یا خودت پیام بزار گپ می خواهم

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی                          نزارحال خوبت روهیچی خراب کنه حتی خودت                                                                خدایا شکرت  
2124
روبیکا مگه گپ و چت داره؟؟ چجوریه؟؟

آره خب 

گروه و کانال هست 

گروه گپ هم داره 

دوستم داره قاطی هست دوست ندارم برم دنبال اینم یکی دخترونه پیدا کنم

کاربری دست دو نفره پس کارآگاه بازی در نیارید  ⁩          میشه برای موفقیتم و رسیدن به هدف هام دوتا صلوات بفرستید؟ خیلی ممنونم    
تو قسمت عمومی خودشون می نویسند گپ داریم پرو پیوی عضو ات کنند یا خودت پیام بزار گپ می خواهم

قسمت عمومی یعنی دقیقاً کجاش؟ 

کجا پیام بنویسم؟

2050
برو ویترین زیر پستا کامنت بذار که گپ دخترونه میخوام هرکی داره بفرسته پیوی

آها مرسییی

خواهش گلم یه دوره ای اونجا کلی گروه داشتم 😂😂😂

آها😍😂❤️

قسمت عمومی یعنی دقیقاً کجاش؟  کجا پیام بنویسم؟

اون جایی که همه کلیپ هاس زیر اونها بنویس

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی                          نزارحال خوبت روهیچی خراب کنه حتی خودت                                                                خدایا شکرت  
اون جایی که همه کلیپ هاس زیر اونها بنویس

آها متوجه شدم مرسی

خواهش گلم یه دوره ای اونجا کلی گروه داشتم 😂😂😂

عزیزم ببخشید مزاحمت شدم باز. 

داخل تنظیمات روبیکا این معنیش چیه؟ 

عزیزم ببخشید مزاحمت شدم باز.  داخل تنظیمات روبیکا این معنیش چیه؟

یعنی کسی که پیامتو فوروارد میکنه برای کس دیگه ای میتونه بزنه رو اسمت وارد پیویت بشه یا نه 

در حال ریکاوری ام😎 برام دعا کنید راه درست زندگیمو پیدا کنم مرسی ❤🌹
گلدخترتون همسن دختر منه عزیزم فقط باقانون میشه جلورفت

سلام جاان؟ متوجه نشدم

سلام جاان؟ متوجه نشدم

سلام عزیرم خوب هستین؟تاپیک های دیگتون رودیدم منظورم اینه تو این سن بچه ها درحال پیدا کردن هویت واستقلال طلبی خودشون هستن وبا گذاشتن قانون میشه این دوره حساس رو به خوبی طی کرد

2051