2726

بستگی داره اخه تحصیلات بالا باعث بیشتر شدن  آگاهیم میشه وگاهی اوقاتم باعث میشه شغل خوبی نصیبت شه و لی خب خیلیا میگن ما دکترا داریم واصلا به کارمون نمیاد چون کار نداریم نیست

منم برام زیاد مهم نیست تحصیلاتم چقدر باشه شغل خوب گیرم بیاد میرم

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است

اره مهم بود الانم خیلی همسرمو تشویق میکنم هم دکترا شرکت کنه هم ی زبان جدید دیگه رو بره یادبگیره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درس که خوندم همش با خودم میگفتم نمیدونم تو کلاسای دانشگاه چی یاد میدن که ملت میگن طرف باید تحصیل کرده باشه و فلان

چون نود درصد واسه بیکار نبودن و خوش گذرونی میومدن دانشگاه

اونایی که تحصیلات براشون مهمه فقط واسه کلاس گذاشتن میخوانش نه چیز دیگه

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2728
اره دیگه زیر دیپلم واسه جوون خیلی کمه.

ولی دختر عمه ام فوق لیسانس داشت،دو سه سال پیش با یه پسره،زیر دیپلم ازدواج کرد.خب حتما سواد واسش مهم نبود،داداشش هم فک ‌کنم لیسانس یا فوق داشت،ولی زنش گذاشت رفت طلاق گرفت... سواد همه چیز نیست...

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲