2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مهم کار و عرضه هست یه دکترای بیکار چه فایده؟

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤
2720
بله ... چون معمولا اکثر آدمایه بیشعوری که دورمونن سطح تحصیلشون خیلی پایینه‌.... بنابراین تحصیلاتش ه ...

منم احساس میکنم تو شصت درصد مواقع تاثیر دارع

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2714

اقا من الان متوجه شدم مشگل کجاست طرف میگه دخختره مثلا فوق به پسره دیپله بله نمیگه این به کنار حالا فک کن اگه ماشین خونه داشته باشه از خودش دیگه میخواد چیکار کنه واقعا سر یه مدرک اینو میگن بقیش مشخصه پس اینجوری پسر باید دائم منت بزاره سر دخترا یا همسرشون حاجی حداقل دلیتو جور دیگه بیان کن واقعا که

من شخصا شخصیت خودش برام مهم تره.چون توی دانشگاه کلاس شعور و شخصیت برامون نمیزاشتن که سطحش بالا بره.بله دیدم آدم باشعوری که با دانشگاه رفتن سطح شخصیتش بالاتر رفت ولی آدم بیشعوری ندیدم که با دانشگاه رفتن باشعور تر بشه.من پزشک میشناسم که تو بیمارستان خانمشو با صفت های بدی صدا میکرد و حتی یبار تو بیمارستان دعوا و کتک کاری ناجوری کردن

2706